Prieš mėnesį sugautas nelegalus degalų pardavėjas nepasimokė ir įkliuvo dar kartą (foto)

Kauno apskrities VPK nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Pirmadienį apie 11.00 val. Kaune, Raudondvario pl. 240A, garažų masyve, tikrindami žvalgybinę informaciją Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Nusikaltimų tyrimo valdybos Ekonominių nusikaltimų tyrimo skyriaus pareigūnai viename iš garažų aptiko nelegalią degalinę. Pas pil. A. A. (gim. 1978 m.) garaže rasta apie 900 l skysčio, turinčio aitrų dyzelino kvapą bei elektrinis naftos produktų išpilstymo mechanizmas – kolonėlė.

Tai jau antras kartas per pusantro mėnesio, kuomet A. A. pakliūna į policijos akiratį dėl nelegalios akcizais apmokestinamų prekių apyvartos. 2013-03-07 apie 12.00 val. tame pačiame garaže kriminalistai atliko patikrinimą ir aptiko nelegalią degalinę. Tą kartą, patikrinimo metu, pil. A. A. už 100 Lt pardavė 27 l degalų, o garaže dar buvo rasta apie 600 l skysčio, turinčio aitrų dyzelino kvapą bei elektrinis naftos produktų išpilstymo mechanizmas – kolonėlė. Pil. A. A. buvo pradėta administracinio teisės pažeidimo bylos teisena dėl prekybos naftos produktais licencijose nustatytos tvarkos pažeidimo ir dėl akcizais apmokestinamų prekių laikymo, gabenimo, naudojimo ar realizavimo pažeidžiant nustatytą tvarką pagal Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso 1632 str. ir 171 str. 1 d.

Tada iš vyro buvo paimti ir, kaip įtariama, dyzelinas, ir kolonėlė. Tačiau vakarykščio patikrinimo metu minėtame garaže vėl rasta talpykla, su maždaug 900 l, kaip įtariama, dyzelino ir analogiškas elektrinis naftos produktų išpilstymo mechanizmas – kolonėlė, kurie iš A. A. vėl paimti.

19 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

LKL sezoną „Žalgiris“ pradėjo triuškinama pergale

N. Venckienė: vienintelis dalykas, kurio bijo Lietuvos valdžia – viešumas

Kauno miesto ir rajono sujungimas: V. Matijošaitis plečia savo tėvoniją

Priimtas sprendimas dėl R. Karbauskio observatorijos prie Kauno marių

Po „Red Bull“ muilinių lenktynių - nepatenkintų Žaliakalnio gyventojų raštas savivaldybei

Seimas svarsto siūlymą panaikinti prievolę dviratininkams vilkėti ryškias liemenes

Amaliuose įlėkė į parduotuvės aikštelę ir sužeidė žmogų

Gatvių pavadinimai Lietuvoje: nuo Ąžuolų g. iki Lašinių g.

Kauniečiai vasarą išnaudojo kitaip: pėsčiomis keliavo iki Palangos

Jaunieji žalgiriečiai pranoko varžovus ir išplėšė trofėjų