Šviesoforą sudaužęs sprunkantis Bmw vairuotojas atsitiktinai įkliuvo pareigūnams (foto, video)

Kas vyksta Kaune nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Besibaigiant sekmadieniui prieš vidurnaktį “Bmw” vairuotojas, nepasirinkęs saugaus greičio, Šilainiuose kliudė Žemaičių plento ir Šarkuvos gatvės šviesoforą, pasišalino iš įvykio vietos ir tik laimingo atsitiktinumo ir pastabios pareigūnų akies dėka buvo sulaikytas keli šimtai metrų nuo įvykio vietos.

Kaip sakė įvykio vietoje dirbę policijos pareigūnai, patruliuodami pamatė priešpriešine eismo kryptimi tempiamą automobilį, o jį pasiviję ir sustabdę suprato, kad tas tempiamas apdaužytas automobilis kliudė gatvėje stovintį šviesoforą.

Sulaikytas jaunuolis aiškino, kad eismo įvykį sukėlė jo žmona, kuri išvažiavo namo ir kad jis tik padeda partempti automobilį. Į pagalbą buvo pasitelktas draugas, kuris sutiko pagelbėti partempiant sudaužytą „Bmw“. Nuo vaikino, vairavusio „Bmw“, sklido alkoholio kvapas, įtariama, kad jis buvo neblaivus, policijos pareigūnai tikrins, ar jis buvo išgėręs.

Pasišalinimas iš eismo įvykio vietos yra vienas sunkiausių pažeidimų, už kurį Administracinių teisės pažeidimų kodeksas numato galimybę skirti baudą nuo 3 iki 4 tūkst. litų su teisės vairuoti transporto priemones atėmimu nuo 3 iki 5 metų arba administracinį areštą nuo 15 iki 30 parų su teisės vairuoti transporto priemones atėmimu nuo 3 iki 5 metų, o asmenims, neturintiems teisės vairuoti transporto priemones, – baudą nuo 4 iki 5 tūkst. litų su transporto priemonės konfiskavimu ar be konfiskavimo arba administracinį areštą nuo 20 iki 30 parų su transporto priemonės konfiskavimu ar be konfiskavimo.

11 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Karas dėl šimto Kauno apylinkių kaimų: klausimų daugiau nei atsakymų

Kauno gimnazijos direktoriaus pavaduotojui - fantastiškas karjeros šuolis

Į laisvę lygtinai paleisto žudiko policija ieško kaip dingusio be žinios

Skaidri ir sklandi būsto nuoma: ką turi žinoti nuomotojas ir nuomininkas?

Šventiniai savaitgaliai nesibaigia: miestą užvaldys Europos paveldo dienos

Grybauti išėjęs kėdainiškis dingo be žinios

Kauno klinikų aikštelėje nusidriekė gyva žmonių eilė (papildyta)

V. Matijošaitis pravėrė naujųjų savo rūmų duris: kainavo dvigubai brangiau, nei planuota

Pradėtos naujo rinktinės trenerio paieškos: susitiko su pirmu kandidatu

Kaune į kojas dėjęs nusikaltėlis vis dar laisvėje, Kalėjimų departamentas ramina gyventojus