Beveik prieš mėnesį dingusi studentė rasta negyva zoologijos draustinyje | Kas vyksta Kaune

Beveik prieš mėnesį dingusi studentė rasta negyva zoologijos draustinyje

SXC nuotr.

Balandžio 7 d. apie 14.35 val. Kauno rajono, Akademijos miestelio, Kamšos botaniniame zoologijos draustinyje rastas dalinai apsnigtas beveik prieš mėnesį dingusios studentės Justės Kuklerytės kūnas be išorinių smurto žymių. Merginai buvo 21 metai.

Policija nutraukė asmens paiešką  ir pradėjo ikiteisminį tyrimą mirties priežasčiai nustatyti.

Merginos paieška buvo paskelbta kovo 16 d., kuomet į Kauno apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą kreipėsi studentės mama, kuris pranešė apie dingusią dukrą.

Policijos pareigūnai iškart pradėjo paieškos veiksmus: apklausė artimuosius, draugus, ieškojo asmenų mačiusių merginą ar turinčių kitokios reikšmingos informacijos, tikrino ryšio priemonių duomenis, nustatinėjo paskutinę jos buvimo vietą, judėjimo kryptis, tikrino galimas merginos buvimo vietas ir kt.

Kinologai su šunimis, patruliai kriminalinės policijos pareigūnai ir civiliai gyventojai (buvę klasiokai, draugai) jau kitą dieną šukavo Kamšos botaninio zoologinio draustinio mišką, esantį tarp Noreikiškės ir Marvelės gatvių, Nemuno upės pakrantę, šalia Marvelės gatvės. Taip pat pasitelktas Valstybės sienos apsaugos tarnybos sraigtasparnis su specialia įranga.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA