Saugaus eismo dienos išvakarėse policija prašo vairuotojų saugoti save ir aplinkinius

Policijos departamento nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Šį šeštadienį – balandžio 6-ąją – minime Saugaus eismo dieną Lietuvoje. Ši diena į atmintinų dienų sąrašą įtraukta 2006 metais. Tad policija šia proga dar kartą kreipiasi į kiekvieną visuomenės narį: tinkamai elkimės kelyje, būkime drausmingi ir dėmesingi, pakantūs, gerbkime ir saugokime ne tik save, bet ir esančius šalia mūsų.

Šiai dienai paminėti policijos pareigūnai organizuoja įvairias prevencines saugaus eismo priemones. Balandžio 6-ąją policijos pareigūnai eismo dalyviams kelyje dalys prevencinę medžiagą, atšvaitus, kitus šviesą atspindinčius elementus, dirbs prie mokymo įstaigų, susitiks su jaunaisiais eismo dalyviais, visuomene.

Balandžio 6 d. Lietuvos kelių policijos tarnybos pareigūnai kviečia užsukti į Vievio postą (magistralinio kelio A1 Vilnius-Kaunas-Klaipėda 37 km) ir iš arčiau susipažinti su kelių policijos pareigūnų darbu.

Balandžio 8 – gegužės 8 d.  visoje Kauno apskrityje nuo 7.30 val. iki 8.30 val. ir 13.00-14.00 val. policijos patruliai dirbs prie pėsčiųjų perėjų, esančių prie vaikų ugdymo įstaigų.

Balandžio 4 – 12 d. kelių policijos pareigūnai tamsiuoju paros metu Kauno autobusų stotyje UAB „Kautra“ autobusų keleiviams, vykstantiems į kaimiškas vietoves, dalys atšvaitus, kitus šviesą atspindinčius elementus.

Kaišiadorių rajono policijos pareigūnai kiekvieną savaitę organizuoja susitikimus su vyresniųjų klasių moksleiviais (pokalbiai apie motociklų ir automobilių vairavimo mokymus, vaizdinės medžiagos demonstravimas).

0 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Uždarytas dešimtmečius Kaune veikęs naktinis baras: ėjo atsisveikinti su gėlėmis ir ašaromis

Lampėdžiai nuo šiol turės įspūdingą grožio saloną

Liberalų sąjūdis Kaune rinks naują pirmininką

Brutaliai apvogta mečetė: pasirūpino, kad neliktų vaizdo įrašų

Į „Megą“ atrieda naujoji „Hyundai N“ šeima

Savanoriai švarins Nerį ir Nemuną: pasitelkti net narai

Perspėjimas paspirtukų vairuotojams: toliau elgiantis pavojingai - keis eismo taisykles

Rudens orai nenustoja stebinti: po šalnos naktį – 20 laipsnių šiluma

Žalių rodyklių prie „Akropolio” pasigedę vairuotojai: kada užbaigs pradėtą darbą?

Sprendimas Kauno darželyje tėvus privertė sunerimti: pasirinko pigiausią variantą?