Automobilių stovėjimo aikštelės sukčiauja, net direktoriaus pavaduotojas turi mistinį leidimą – Kas vyksta Kaune

Automobilių stovėjimo aikštelės sukčiauja, net direktoriaus pavaduotojas turi mistinį leidimą

Kaune paplito nauji automobilių statymo metiniai bilietai. Kauno savivaldybės įmonės „Automobilių stovėjimo aikštelės“ vadovai dievagojasi, kad nieko apie leidimus nežino, tačiau vienas iš įmonės vadovų, Kauno miesto tarybos narys Vygantas Gudėnas, pats turi tokį leidimą, skelbia delfi.lt.

Neoficialiai teigiama, kad du bilietus įsigijo įmonė „Autrolis“, kurios visą 100 proc. akcijų paketą kontroliuoja Kauno savivaldybė. Visi likę skirti neaišku kam, o jų Kaune savivaldybės prieigose darbo dienomis galima pamatyti ne vieną dešimtį.

Tokiais leidimais pasipuošę prabangūs „Mercedes-Benz“ markės visureigiai, limuzino klasės ir sportinio tipo mašinos, „Toyota Land Cruiser“, „Lexus“. Tai tik dalis automobilių, kurie užfiksuoti su „niekam nežinomais“ leidimais.

„Mes tikrai reaguosime ir nepaliksime to be dėmesio. Tai yra visiška savivalė“, – DELFI teigė Kauno meras Andrius Kupčinskas.

Viešosios įstaigos direktorius Algimantas Puidokas sakė, kad jis pirmą kartą mato tokį leidimą.

Tuo tarpu direktoriaus pavaduotoju stovėjimo įstaigoje dirbantis direktoriaus pavaduotojas Vygandas Gudėnas, kurio automobilį puošia toks pats leidimas, kuris eiliniam piliečiui kainuoja 2100 Lt, atsakė, kad kokį išdavė, tokį ir pasiėmė.

Keista situacija, kai nei įstaigos vadovas, nei jo pavaduotojas nežino, kokie leidimai išduodami kuruojamoje įstaigoje.

Tai jau ne pirmas atvejis, kai „Automobilių stovėjimo aikštelių” vadovai bando pataikauti daliai savo aplinkos žmonių. „Kas vyksta Kaune” redakcijos duomenimis, prieš kelis metus „pateptieji” galėjo džiaugtis SMS apmokėjimo lipdukais, kurie nuskaičiuodavo pinigus tik už sms siuntimą, tačiau pinigai už stovėjimą nuskaitomi nebuvo. Taip „išrinktieji” galėjo jaustis kur kas ramiau, nes langą puošė tradicinis lipdukas, niekuo nesiskiriantis nuo kitų.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
Rodyti Daugiau ⟶
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA