Šių dienų Dž. Rossinio operų grandas koncertuos su Kauno simfoniniu orkestru

Koncerto organizatorių nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Balandžio 5 d., 18 val., Kauno valstybinėje filharmonijoje Kauno miesto simfoninis orkestras pristato vieną svarbiausių šio sezono koncertų. Vienintelį pasirodymą ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse surengs solistas Lawrence Brownlee (g. 1972 m.).

Šiandien jis – paklausiausias JAV belcanto repertuaro tenoras, prikaustantis publikos dėmesį savo balso jėga ir paslankumu, kuris, atrodytų, nereikalauja jokių pastangų. Turintis tvirtas amerikietiškas šaknis, jis apdovanotas unikaliu balsu, absoliučia vokaline technika ir išskirtine dramos meistryste. Tarp svarbiausių sezono įvykių – debiutai Kernegi salėje, Nyderlandų ir Bavarijos operos teatruose, taip pat – koncertai su Rusijos nacionaliniu simfoniniu orkestru, pasirodymai Hiustono ir Vienos operoje, Metropoliteno operoje, jo pavardė įrašyta į Keiptauno ir Klivlendo kamerinės muzikos festivalių afišas. L. Brownlee yra tarptautinė žvaigždė, koncertavusi beveik visose svarbiausiose pasaulio koncertų salėse.

Debiutui Lietuvoje, L. Brownlee pasirinko nelengvą repertuarą, kuris paremtas retai atliekamomis G. Rossini operų arijomis, ir, neatsitiktinai. Pasak kritikų, L. Brownlee yra geriausias šių dienų G. Rossinio kūrinių atlikėjas. Koncerte skambės uvertiūros iš operų „Sevilijos kirpėjas“, „Cenerentola“, „Semeramide“, „Šarka vagilė“, arijos iš operų „Grafas Ory“, „Semiramide“, „Otello“, „Zelmira“, „L’Occasione fa il ladro“. Šis muzikinis įvykis taps dviguba švente melomanams, orkestras paklus armėnų kilmės dirigento Konstantino Orbeliano batutai.

Maestro publikai pažįstamas iš didžiulės sėkmės sulaukusio koncerto Kaune su Dmitrijumi Chvorostovskiu. Viešnagė Lietuvoje papildys L. Brownlee diskografiją. Prie tuzino prestižinėse leidybinėse kompanijose išleistų kompaktinių diskų prisidės plokštelė su Kauno miesto simfoniniu orkestru.

0 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

B kategoriją turintiems vairuotojams siūloma be vargo gauti motociklo „teises“

Jonavos gatvėje greitoji rūpinosi narkotines medžiagas vartojusiu asmeniu

Kauno parke - vaizdas kaip po karo

Kauniečiai nusivylę: kas nutiko „Bolt“ paspirtukams?

Kauniečių mėgstamame gamtos kampelyje - nemokamas koncertas

Kaune vyko draugiškas policijos reidas: apdovanojo pavyzdingiausius

Kauno klinikose - unikalios Lietuvoje operacijos

Aiškėja galutinis Laisvės alėjos rekonstrukcijos terminas: dar teks pakentėti

N. Venckienės sūnus – apie mamą: tyliai ir ramiai tikrai niekas jos nenuteis

Prie Trijų mergelių tilto sugužėjo policija ir kariuomenė