Kauno policija ieško su šautuvu pradingusio jaunuolio, naktį vyko paieška

Kauno apskrities VPK nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kauno policija prašo pagalbos – ieškomas iš namų išėjęs ir pradingęs kaunietis Algirdas Barauskas (gim. 1990 m.). Jaunuolio tėvas namuose pasigedo ir lygiavamzdžio šautuvo su šoviniais.

Pranešama, kad 18.52 val. Kauno miesto Žaliakalnio policijos komisariate telefonu gautas pranešimas, kad dingo 23 metų amžiaus jaunuolis. Į policijos pareigūnus kreipėsi pil. V. B. (gim. 1954 m.), kuris pranešė, kad 18.30 val. grįžęs namo, Kaune, Šiaurės pr., bute pasigedo legaliai laikomo lygiavamzdžio šautuvo ir keturių šovinių.

Namuose nebuvo ir 23-ejų sūnaus A. Barausko. Tėvas informavo, kad su sūnumi susisiekti nepavyksta, jo mobiliojo ryšio telefonas išjungtas bei įtarė, kad sūnus galėjo paimti minėtą šautuvą su šoviniais ir išeiti į Kleboniškio mišką.

Kauno apskrities policijos pareigūnai iškart pradėjo pirminius paieškos veiksmus. Pareigūnai apklausė artimuosius, ieškojo asmenų mačiusių jaunuolį ar turinčių kitokios reikšmingos informacijos, tikrino ryšio priemonių duomenis, nustatinėjo paskutinę žinomą jaunuolio buvimo vietą, judėjimo kryptis, apžiūrėjo jaunuolio asmeninius daiktus, taip pat tirti paėmė ir jaunuolio kompiuterį.

Pareigūnai nedelsdami nuvyko patikrinti ir tėvo pateiktos versijos, kad sūnus galėtų būti Kleboniškio miške. Ten gausios policijos pareigūnų pajėgos: kinologai su šunimis, patruliai kriminalinės policijos pareigūnai šukavo mišką. Patikrinti tarp namų ir Kleboniškio miško esantys garažų masyvai.

Paieškai nedavus rezultatų, pasitelktos papildomos pajėgos: Viešojo saugumo tarnybos pareigūnai bei Valstybės sienos apsaugos tarnybos sraigtasparnis su specialia įranga. Paieškos veiksmai vyko iki 2.00 val., sraigtasparnyje pagalba patikrintas ir Kalniečių parkas, paieška rezultatų nedavė. Paieškos veiksmai bus atnaujinti prašvitus.

Policija prašo žmonių, galinčių suteikti naudingos informacijos apie dingusį jaunuolį, jo buvimo vietą, paskambinti telefonais (8 37) 30 34 50, 30 33 59 arba 112.

36 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

B kategoriją turintiems vairuotojams siūloma be vargo gauti motociklo „teises“

Jonavos gatvėje greitoji rūpinosi narkotines medžiagas vartojusiu asmeniu

Kauno parke - vaizdas kaip po karo

Kauniečiai nusivylę: kas nutiko „Bolt“ paspirtukams?

Kauniečių mėgstamame gamtos kampelyje - nemokamas koncertas

Kaune vyko draugiškas policijos reidas: apdovanojo pavyzdingiausius

Kauno klinikose - unikalios Lietuvoje operacijos

Aiškėja galutinis Laisvės alėjos rekonstrukcijos terminas: dar teks pakentėti

N. Venckienės sūnus – apie mamą: tyliai ir ramiai tikrai niekas jos nenuteis

Prie Trijų mergelių tilto sugužėjo policija ir kariuomenė