„Automobilių stovėjimo aikštelės“ naudojosi brangių teisininkų paslaugomis

Autorius Algimantas Snarskis
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Mokamo stovėjimo rinkliavą mieste administruojanti savivaldybės viešoji įstaiga “Automobilių stovėjimo aikštelės” neapsieina be brangias teisines paslaugas teikiančių teisininkų. Kaip rodo “Kas vyksta Kaune” redakciją pasiekusi sutartis, pasirašyta dar 2011 m. rugsėjo 26d, įmonės direktorius Algimantas Puidokas sudarė teisinių paslaugų pirkimo sutartį, galiojančią 10 mėn. Joje numatyta užsakovui rengti ir pateikti išsamias išvadas (nuomones) teisiniais klausimais.

Bendra teisinių paslaugų sutarties suma – 120 tūkst. Lt, taip pat numatyta, kad pagal atskirą susitarimą pirkėjo darbuotojai gali būti konsultuojami asmeniniais klausimais. Sutartyje taip pat nurodyta, kad pirkėjas įsipareigoja atlyginti papildomas išlaidas, kurias patiria Tiekėjas vykdydamas sutartį: komandiruočių, tarpmiestinių, tarptautinių ir mobiliųjų telefonų pokalbių, kelionės, žyminio mokesčio, dokumentų kopijavimo, nuorašų tvirtinimo ir kt., vertimo, notaro, informacijos surinkimo ir kt. paslaugų, už kurias mokama tretiesiems asmenims, atliekant Pirkėjo pavedimą.

Primename, kad Kauno miesto savivaldybei priklausančios įmonės direktorių A. Puidoką Specialiųjų tyrimų tarnyba sulaikė 2012 m. sausio 16d, tačiau po 10 dienų, pasižadėjęs niekur neišvykti, buvo paleistas į laisvę.

Tuomet buvo įtariama, kad buvęs Kauno vicemeras Kęstutis Kriščiūnas sąskaitas už asmeninio automobilio remontą siųsdavo apmokėti savivaldybės įmonei „Automobilių stovėjimo aikštelės“, o jos vadovai sutikdavo sąskaitas apmokėti. A.Puidokas jam mestus kaltinimus iš karto pripažino.

Šių metų sausio 8d. teisme A.Puidokas ir jo advokatas Gintaras Černiauskas pabrėžė, kad po sulaikymo kaltinamajam labai pablogėjo sveikata, jis patyrė insultą, susirgo onkologine liga, todėl prireikė operacijos, skundžiasi širdies ligomis. Jam pripažintas 50 proc. nedarbingumas. Atsižvelgta ir į įmonės vadovo teiginius, jog ilgai būnant jam be darbo pablogėjo ir šeimos finansinė padėtis, ir paties A. Puidoko sveikata, dėl to teismas jį grąžino į ankstesnes pareigas. Tuo tarpu sausio 21d. prasidės šios bylos nagrinėjimas.

15min.lt šiandien plačiau aprašo šią temą.

15 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Karantinas švelnėja: leidžiami masiniai renginiai, atveriamos sienos ir mokyklos

Kauno aviacijos klube karjerą pradėjęs karininkas atliko rekordinį šuolį parašiutu

Pirmą kartą Lietuvoje per vieną operaciją atliktos dvi gyvybę gelbstinčios procedūros

Šalia „Žalgirio“ arenos įsikurs nauja pramogų ir maisto erdvė

Naujausias tyrimas: Lietuvos paaugliai - tarp daugiausia rūkančių ir geriančių Europoje

Sinoptikai skelbia, kokios sulauksime vasaros pradžios

Policijos pareigūnai visoje šalyje pagerbs žuvusį kolegą

Sveiko berniuko susilaukę kauniečiai netrukus ėmė nerimauti: kraujo tyrimai atskleidė itin retą ligą

Absurdiškiausia pervaža Kaune: traukinį čia jau seniai kas bematęs

M. K. Čiurlionio muziejus kviečia apsilankyti nemokamai