Irūna Pūzaraitė: „Kaune Naujuosius sutiksiu pirmą kartą“ – Kas vyksta Kaune

Irūna Pūzaraitė: „Kaune Naujuosius sutiksiu pirmą kartą“

Muzikos grupės „Studentės“ vokalistė Irūna Pūzaraitė 2013-uosius sutiks Kaune.

Rotušės aikštėje ji kartu su grupe koncertuos iki pat vidurnakčio, taip pat gražiausias dainas žada atlikti ir vos įžengus į 2013-uosius.

Anot dainininkės, Kauno Rotušės aikštė yra nuostabiausia vieta mieste, o šių metų Kalėdų eglė gražiausia kokią teko matyti.

„Pirmą kartą naujuosius sutiksiu Kaune ir manau bus tikrai labai smagu. Pasirodymo metu susirinkusiems dovanosime šypsenas ir gerą nuotaiką, parinksime geriausias dainas iš mūsų grupės repertuaro, tad visiems bus labai linksma“, – sakė I. Pūzaraitė.

Dainininkė pasakoja, kad praėję metai jai buvo labai darbingi.

„Dideli tempai, skubėjimas, įtampa… Tikiuosi ateinančiais metais galėsiu daugiau laiko skirti sau ir artimiesiems. Kitais metais norėtųsi naujovių gyvenime, pradėti kurti kažką naujo. Taip pat turiu daug norų, kurie, tikiuosi, išsipildys“, – pasakojo vokalistė.

Tiems, kurie negalės dalyvauti grupės koncerte ir Naujuosius sutikti klausant „Studenčių“ dainų, I. Pūzaraitė palinkėjo kuo geriausių dalykų ateinantiems metams.

„Visiems norėčiau palinkėti daugiau atlaidumo vienas kitam, tarpusavio supratimo, šypsenos, nuoširdumo. Linkiu, kad gyvenime niekada nebūtų melo. Visiems linkiu meilės, nes kai myli, viskas pasidaro kur kas paprasčiau ir lengviau. Tad mylėkit ir būkit mylimi!“, – sakė Irūna Pūzaraitė.

Sutikti Naujųjų metų gruodžio 31 d. susirinkusius Kauno Rotušės aikštėje dainomis nuo 23.30 val. sveikins grupės „El Fuego“ ir „Studentės“. Vidurnaktyje – įspūdingas šventinis fejerverkas.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
Rodyti Daugiau ⟶
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA