Kitąmet ketinama keisti automobilių stovėjimo tvarką Taikos prospekte

kaunas.lt nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kauno miesto savivaldybės specialistų dėmesio sulaukė Taikos pr. įrengtos automobilių stovėjimo vietos. Nors šioje gatvėje draudžiama atbulinė automobilių eiga, mašinos prie įvairių verslo objektų ir įstaigų įrengtose stovėjimo vietose statomos įstrižai ir išvažiuojantys vairuotojai priversti judėti atbuline eiga.

Į šią problemą buvo atkreiptas dėmesys, kuomet Kauno pilietinės bendruomenės centro „Dainava“ atstovai kreipėsi į Kauno miesto savivaldybės Eismo saugumo komisiją. Jie prašė leisti greta rašytojo Bernardo Brazdžionio namo įsirengti kelias automobilių stovėjimo vietas į renginius atvažiuojantiems svečiams.

Komisijos nariai neprieštaravo bendruomenės prašymui, tačiau Kauno miesto savivaldybės Transporto ir eismo organizavimo skyriaus vedėjas Paulius Keras pastebėjo, kad Taikos pr. yra įrengtų nelegalių automobilių stovėjimo vietų.

„Dalis stovėjimo vietų Taikos prospekte yra įrengta nelegaliai. Jos turėtų būti panaikintos. Be to, šioje gatvėje turi būti pakeistas automobilių stovėjimo būdas. Dabar automobiliai statomi įstrižai, užvažiuojant ant šaligatvio, todėl išvažiuojant vairuotojas priverstas judėti atbuline eiga. O tai draudžiama. Čia automobiliai gali būti statomi tik lygiagrečiai šaligatviui, ant jo užvažiuojant“, – teigė Transporto ir eismo organizavimo skyriaus vedėjas P. Keras.

Vedėjo nuomone, kai kuriose vietose tereikės pakeisti kelio ženklus, o nelegalias stovėjimo vietas teks panaikinti. Tai ketinama padaryti kitais metais.

„Kol yra sniego, nieko negalėsime imtis. Pavasarį patikrinsime visas Taikos prospekte esančias automobilių stovėjimo vietas ir kreipsimės į Valstybinę teritorijų planavimo ir statybos inspekciją, kad priimtų sprendimą dėl nelegalių statinių“, – teigė Kauno miesto savivaldybės Miesto tvarkymo skyriaus vedėjas Aloyzas Pakalniškis.

0 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Į ligoninę paguldytas Laisvės alėjoje sužalotas vyras

Pasakė vietas Kaune, kur galima naudotis kepsninėmis: sąrašas nedžiugins

Lietuvoje vyksta prezidento ir Europos Parlamento rinkimai

Avarija Aukštuosiuose Šančiuose: automobilis po smūgio virto ant stogo

Kauno parkai tada ir dabar: istorija siekia XIX amžių

Sekmadienis žada nekokią įžangą į ateinančią savaitę: oras nedžiugins

Kaunietis M. Vitulskis tapo kolegės nesąžiningumo auka: kreipėsi į teisininkus

Kaune atidengtas žalgiriečio B. Davieso delno įspaudas

Po vakar Dainavoje įvykusios masinės avarijos kauniečiai širsta iki šiol

Policija ieško vagies: išsinešė fotoaparatą ir nešiojamąją kolonėlę