Dėl nutrauktų laidų susidarė spūstys Baršausko gatvėje (atnaujinta, video)

"Kas vyksta Kaune" skaitytojo Tautvilo L. nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Jau nuo vidurdienio „Kas vyksta Kaune“ skaitytojai praneša apie automobilių spūstis Baršausko gatvėje. „Prie statomo Kauno technologijos universiteto Nacionalinio atviros prieigos MTEP centro kranas nutraukė kontaktinį tinklą. Pažeidimas įvyko didelėje atkarpoje ir sustabdė troleibusų eismą abiejose gatvės pusėse. Šia gatve važiuoja didelis tiek visuomeninio, tiek privataus transporto srautas, todėl atsirado spūstys. Situaciją pablogino tai, kad susidūrus dviem automobiliams įvyko avarija Baranausko gatvėje, kuri būtų galėjusi būti alternatyvia trasa transportui, važiuojančiam Baršausko gatve“, – situaciją komentavo Kauno miesto savivaldybės Transporto ir eismo organizavimo skyriaus vedėjas Paulius Keras.

Jo teigimu, dėl spūsčių šiose gatvėse sutriko eismas ir Kauno centre, kur užstrigo daug troleibusų ir autobusų. Šiuo metu dalis troleibusų ties VI-ojo forto žiedu nukreipiami atgal į Kovo 11-osios gatvę, o nuo geležinkelio stoties autobusai apsisuka atgal į miesto centrą. Keleivius tarp geležinkelio stoties ir VI forto perveža autobusai, važiuojantys laikinu maršrutu „Geležinkelio stotis–VI fortas“.

„Autrolio“ darbuotojai nesiryžo prognozuoti, kada eismas gatvėje susitvarkys, nes sunkvežimis nutraukė laidus net trijose vietose, tačiau P. Kero teigimu, per artimiausias dvi valandas darbininkai turėtų sutvarkyti troleibusų laidus. Automobilių vairuotojai raginami koreguoti savo maršrutą.

Dėkojame „Kas vyksta Kaune“ skaitytojams už atsiųstas nuotraukas.

27 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kaune sklando „Kiemų šventės“ nuotaika: soborą apsupo vaišėmis nukrauti stalai (foto)

„Lietkabelį“ sutriuškinęs „Žalgiris“ - LKL finale

Susitikimas su Kauno pareigūnais: „švariems“ vairuotojams - dovanos

Šilainiai ir Vilijampolė gyvena sausroje: ieškoma išeičių, kaip tiekti geriamąjį vandenį

Iš Švč. Sakramento bažnyčios dingę sakralūs kūriniai - surasti

Penktadienis - paskutinė išankstinio balsavimo diena

Naujas akcentas Kauno centre: ant sienos įsikūrė „Šviesos nešėjas“

Medikų sujudimas Birštone: kas vyksta?

„Sodra“ nutraukė pensijų išnešiojimo Kaune ir Vilniuje konkursą

„Dragūnų“ trasą ruošiasi išbandyti ir kariškas automobilis