Galimai rastas pirmadienį Kaune dingusios moters lavonas

Asmeninio archyvo nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Pirmadienį, lapkričio 12 d. dingo Ramunė Mikalauskaitė. Pasak artimųjų, ji dingo gana keistomis aplinkybėmis. Moteris jau 25 metus dirba kauno Urmo bazėje pardavėja, dingimo dieną taip pat dirbo.

„Paskutinį kartą buvo matyta prie dvylikto sandėlio. Apie 9.45 val. ji užrakino parduotuvę ir dingo. Parduotuvėje paliko savo paltą, rankinę, batus.

Apie 11 val. jos telefonas jau buvo išjungtas. Jau dvi naktys, kaip ji negrįžo namo. Artimieji kreipėsi į visas miesto ligonines, lavonines, policiją ir k.t. Įtariame, kad tai galėtų būti pagrobimas, dingimo braižas panašus į kitų paslaptingai Kaune dingusių moterų.

Ramunė visada pranešdavo, kur yra, pasižymi atsakingumu, žalingų įpročių neturi. Toks dingimas savo noru jai nėra būdingas“, – rašoma laiške.

Kauno apskrities policijos pareigūnai, vykdantys  asmenų paiešką, ieškodami įrodymų, ar dingusioji netapo nusikaltimo auka, apžiūrėjo moters darbovietę ir namus, apklausė artimuosius ir bendradarbius Kauno urmo bazėje, peržiūrėjo vaizdo stebėjimo kamerų, esančių Urmo bazėje, įrašus.

Pareigūnai nustatė, kad dingusioji pirmadienio ryte paskambino darbdaviui ir paprašė laisvadienio, tada Urmo bazėje nusipirko kapinių žvakučių ir, išsikvietusi taksi automobilį, juo nuvyko į Kauno stoties turgavietę, kur nusipirko kapams skirtų gėlių krepšelį ir tuo pačiu taksi automobiliu iš Kauno nuvyko į kapines, esančias šalia Ukmergės, kur palaidoti jos artimieji. Pareigūnai apklausė visų Kaune esančių taksi firmų atstovus ir nustatė taksi vairuotoją, kuris dingusiąją vežė į Ukmergę. Pagal telefono skambučių išklotines buvo nustatyta galima paskutinė moters buvimo vieta  Ukmergės mieste, šiuo metu pareigūnai tikslina gautą informaciją.

Kauno apskrities policijos pareigūnai šiandien su kinologu ir tarnybiniu šunimi bei pasitelkę kolegas iš Ukmergės policijos komisariato, policijos rėmėjus vykdė paieškos darbus Ukmergės apylinkėse ir apie 13.30 val., šukuodami netoli minėtų kapinių esančią teritoriją, 250 m atstumu nuo kapinių, miškelyje, rado moters lavoną, be išorinių smurto žymių. Pirminiais duomenimis tai 2012-11-12 dingusios R. M. (gim. 1970 m.) lavonas.

Ramunės Mikalauskaitės aprašymas: 155 cm ūgio, kaštoniniai plaukai, rudos akys, smulkaus sudėjimo. Apsirengusi juodais džinsais, alyviniu megztuku, juoda striuke. Asmeninių dokumentų su savimi neturėjo.

Policija prašo žmonių, galinčių suteikti naudingos informacijos apie dingusios moters buvimo vietą, paskambinti telefonais 112 arba (8 37) 30 34 06, (8 37) 30 33 59.

17 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Beprecedentis įvykis: „Marijos radijas“ užblokavo V. Landsbergio interviu

Atskleisti pirmieji festivalyje „Akacijų alėja 2019“ pasirodysiantys atlikėjai

Šeštadienį V. Putvinskio gatvėje atsivers durys, kiemai ir istorijos

Liūdna žinia norintiems apžiūrėti uždarytą požeminį Kauno tunelį

Scena kaip iš filmų: jūriniame konteineryje – nelegalus radinys

Vienai dienai Kaune atverta erdvė, į kurią įeiti griežtai draudžiama

Nuo šiandien nebevažiuos traukiniai tarp Kauno ir Palemono

Kaunas to dar nematė: naujo asfalto klojimo ypatumai

Kaune – normas viršijantis oro užterštumas

Policija išaiškino tarptautinį kontrabandos tinklą: tarp įtarimų ir D. Bugavičiaus nužudymas