Stotelių stogines Kaune įrenginės ir prižiūrės įmonė nuomininkė

Interneto archyvo nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kauno miesto taryba pritarė siūlymui, kad viešojo transporto stotelių stoginių įrengimui ir priežiūrai organizuoti būtų rengiamas koncesijos konkursas.

Kauno miesto savivaldybės Transporto ir eismo organizavimo skyriaus vedėjo Pauliaus Kero teigimu, dėl blogos stoginių priežiūros norima nutraukti šiuo metu galiojančią sutartį su bendrove „Lagunta“, o sutartis su kita stotelių stogines prižiūrinčia bendrove „JCDecaux Lietuva“ baigiasi 2014 m. pradžioje. Savivaldybė tikisi, kad su naujuoju operatoriumi koncesijos sutartį sudarius dešimčiai metų, pavyks išspręsti ir stotelių stoginių atnaujinimo problemą.

Kauno miesto savivaldybės administracijos užsakymu UAB „EIP Kaunas“ parengė Kauno miesto viešojo transporto stoginių įrengimo ir priežiūros koncesijos būdu projekto galimybių studiją. Joje analizuojamos galimos viešojo ir privataus sektoriaus bendradarbiavimo formos bei jų taikymo galimybės.

Specialistų išvadose teigiama, kad koncesijos konkursas leistų savivaldybei privačiomis investicijomis užtikrinti reikalingų stoginių įrengimą bei priežiūrą ir beveik visą su projekto įgyvendinimo susijusią riziką perduoti koncesininkui.

Miesto tarybai pritarus koncesijos konkursui, bus sudaryta darbo grupė, kuri parengs konkurso sąlygų projektą ir teiks jį svarstyti tarybai svarstyti.

0 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kaune apstu KET pažeidimų: įkliuvo ir vairuotojai, ir pėstieji

Kaune pražydo aukščiausia Lietuvoje palmė

Vaikus pornografijai išnaudojęs vyras išgirdo teismo sprendimą – už grotų nesės

Stiprus susidūrimas Petrašiūnuose – vairuotojai išvežti į klinikas

S. Skvernelis prisiminė seną nuobaudą: didžiausia nuodėmė nutiko prieš 20 metų

Fiksuoja skaitytoja: Kauno senamiestyje pabudo gamta

Smarkus smūgis Panemunėje: į nelaimės vietą išsiųsti medikai

Kurį laiką mažėjęs sergamumas gripu vėl šoktelėjo

Viena didžiausių šalies IT paslaugų tiekėjų patyrė gedimą

Kauno pareigūnai tiria: sekmadienį rastas apiręs kūnas