Stotelių stogines Kaune įrenginės ir prižiūrės įmonė nuomininkė

Interneto archyvo nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kauno miesto taryba pritarė siūlymui, kad viešojo transporto stotelių stoginių įrengimui ir priežiūrai organizuoti būtų rengiamas koncesijos konkursas.

Kauno miesto savivaldybės Transporto ir eismo organizavimo skyriaus vedėjo Pauliaus Kero teigimu, dėl blogos stoginių priežiūros norima nutraukti šiuo metu galiojančią sutartį su bendrove „Lagunta“, o sutartis su kita stotelių stogines prižiūrinčia bendrove „JCDecaux Lietuva“ baigiasi 2014 m. pradžioje. Savivaldybė tikisi, kad su naujuoju operatoriumi koncesijos sutartį sudarius dešimčiai metų, pavyks išspręsti ir stotelių stoginių atnaujinimo problemą.

Kauno miesto savivaldybės administracijos užsakymu UAB „EIP Kaunas“ parengė Kauno miesto viešojo transporto stoginių įrengimo ir priežiūros koncesijos būdu projekto galimybių studiją. Joje analizuojamos galimos viešojo ir privataus sektoriaus bendradarbiavimo formos bei jų taikymo galimybės.

Specialistų išvadose teigiama, kad koncesijos konkursas leistų savivaldybei privačiomis investicijomis užtikrinti reikalingų stoginių įrengimą bei priežiūrą ir beveik visą su projekto įgyvendinimo susijusią riziką perduoti koncesininkui.

Miesto tarybai pritarus koncesijos konkursui, bus sudaryta darbo grupė, kuri parengs konkurso sąlygų projektą ir teiks jį svarstyti tarybai svarstyti.

0 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kauno širdyje surengtas „Laisvės piknikas“ uždarytas su trenksmu

Važiuojant link Jonavos - baisus sunkvežimio ir automobilio susidūrimas

Įvertinkite: šviežiu asfaltu dar kvepiantis Ateities plentas

Orai toliau lepins šiluma: smarkiausiai kais Kaune

Smarkus susidūrimas prie „Megos“ atskleidė vieną problemą

Kaunietė A. Jagelavičiūtė su vyru suka skirtingais keliais

Nemuno salą užtvindė į „Laisvės pikniką“ susirinkę kauniečiai

Bankų kodų kortelių dienos suskaičiuotos

Aiškėja daugiau detalių apie kraupią nelaimę šalia „Megos“ (n-18)

Ateities plentu vėl rieda automobiliai