Policija nori, kad Kauno Žalgirio fanai komandą palaikytų be incidentų

Kauno policijos nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Praėjusį penktadienį Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos valdybos (toliau – Kauno apskr. VPK VTV) vadovybės ir Žalgirio arenos apsaugos vadovo G. Jankausko iniciatyva buvo surengtas susitikimas su Kauno „Žalgirio“ krepšinio komandos „Green Death“, „Green Death Ultras“, „Green White Boys“ sirgalių klubų atstovais dėl viešosios tvarkos užtikrinimo krepšinio rungtynių metu Žalgirio arenoje ir išvykose.

Susitikimo metu Kauno apskr. VPK VTV viršininkas R. Stukas akcentavo, kad daugėja Žalgirio komandos sirgalių klubų, todėl svarbu, kad komanda rungtynėse būtų palaikoma be incidentų. Policijos pareigūnai domėjosi su kokiomis problemomis susiduria sirgalių klubų nariai, siūlė savo pagalbą, kad sirgaliai saugiau jaustųsi, ypač išvykų į kitus miestus metu. Pareigūnai priminė krepšinio sirgaliams, kad neinicijuotų konfliktų, neprovokuotų kitų klubų narių ar sirgalių, nes krepšinio varžybos skirtos gerai praleisti laiką.

Sirgalių klubų nariai pabrėžė, kad Žalgirio arena yra kaip antrieji namai, todėl savo veiksmus derina su arenos apsauga, o kiekvienas klubas už savo žmones prisiima atsakomybę. Lietuvoje esančių sirgalių klubų nariai tarpusavyje sutaria gan gerai, konfliktai dažnesni su Vilniaus krepšinio sirgaliais, teigė problemų su policija neturintys, tačiau pasigendantys didesnės pagarbos iš kitų Lietuvoje esančių arenų apsaugos darbuotojų.

Žalgirio arenos apsaugos vadovas krepšinio sirgaliams priminė elgesio taisykles arenoje, ypač draudimą dėl pirotechnikos naudojimo ir akcentavo, kad dėl netinkamo žiūrovų elgesio „Žalgirio“ krepšinio komandai gali būti skirtos baudos.

Pasak Kauno apskr. VPK VTV viršininko R. Stuko, krepšininkų pergalėmis džiaugiasi ir policijos pareigūnai, kurių dauguma – Kauno „Žalgirio“ krepšinio komandos sirgaliai, tačiau pareigūnų tikslas, kad krepšinio varžybų metu mieste nebūtų viešosios tvarkos pažeidimų ir visi namo grįžtų su gera nuotaika ir džiaugsmingomis emocijomis, todėl Kauno apskrities policijos bendradarbiavimas su „Žalgirio“ sirgaliais, prasidėjęs prieš 9 metus, bus vykdomas ir ateityje.

15 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Virš Lietuvos - Ukrainos karinių oro pajėgų žvalgai

Orai: po liūčių - dar viena karščio banga

Kauniečių pamėgtas turgus veiks ir darbo dienomis

Prezidentų stipendijos – 26 geriausiems studentams, net 10 iš jų Kauno universitetams

Kauniečių abiturientų kraityje – aukščiausi pasiekimai

Šiais metais dėl tarnybos vengimo nubausti beveik 7 tūkst. vyrų (papildyta)

Pramonės prospekte kaunietis įkrito į 1,5 m gylio talpą (papildyta)

Visą savaitę šalies keliuose policija tikrins vilkikus, telefonu kalbančius vairuotojus

Baigiasi prašymų studijuoti aukštosiose mokyklose priėmimas

Kauno garaže pažeistas konteineris su radioaktyviomis medžiagomis (papildyta)