Policija nori, kad Kauno Žalgirio fanai komandą palaikytų be incidentų

Kauno policijos nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Praėjusį penktadienį Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos valdybos (toliau – Kauno apskr. VPK VTV) vadovybės ir Žalgirio arenos apsaugos vadovo G. Jankausko iniciatyva buvo surengtas susitikimas su Kauno „Žalgirio“ krepšinio komandos „Green Death“, „Green Death Ultras“, „Green White Boys“ sirgalių klubų atstovais dėl viešosios tvarkos užtikrinimo krepšinio rungtynių metu Žalgirio arenoje ir išvykose.

Susitikimo metu Kauno apskr. VPK VTV viršininkas R. Stukas akcentavo, kad daugėja Žalgirio komandos sirgalių klubų, todėl svarbu, kad komanda rungtynėse būtų palaikoma be incidentų. Policijos pareigūnai domėjosi su kokiomis problemomis susiduria sirgalių klubų nariai, siūlė savo pagalbą, kad sirgaliai saugiau jaustųsi, ypač išvykų į kitus miestus metu. Pareigūnai priminė krepšinio sirgaliams, kad neinicijuotų konfliktų, neprovokuotų kitų klubų narių ar sirgalių, nes krepšinio varžybos skirtos gerai praleisti laiką.

Sirgalių klubų nariai pabrėžė, kad Žalgirio arena yra kaip antrieji namai, todėl savo veiksmus derina su arenos apsauga, o kiekvienas klubas už savo žmones prisiima atsakomybę. Lietuvoje esančių sirgalių klubų nariai tarpusavyje sutaria gan gerai, konfliktai dažnesni su Vilniaus krepšinio sirgaliais, teigė problemų su policija neturintys, tačiau pasigendantys didesnės pagarbos iš kitų Lietuvoje esančių arenų apsaugos darbuotojų.

Žalgirio arenos apsaugos vadovas krepšinio sirgaliams priminė elgesio taisykles arenoje, ypač draudimą dėl pirotechnikos naudojimo ir akcentavo, kad dėl netinkamo žiūrovų elgesio „Žalgirio“ krepšinio komandai gali būti skirtos baudos.

Pasak Kauno apskr. VPK VTV viršininko R. Stuko, krepšininkų pergalėmis džiaugiasi ir policijos pareigūnai, kurių dauguma – Kauno „Žalgirio“ krepšinio komandos sirgaliai, tačiau pareigūnų tikslas, kad krepšinio varžybų metu mieste nebūtų viešosios tvarkos pažeidimų ir visi namo grįžtų su gera nuotaika ir džiaugsmingomis emocijomis, todėl Kauno apskrities policijos bendradarbiavimas su „Žalgirio“ sirgaliais, prasidėjęs prieš 9 metus, bus vykdomas ir ateityje.

15 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Dėl koronaviruso Italijos krepšinio federacija laikinai stabdo visus čempionatus

Aktualu: į Kiniją ar Šiaurės Italiją keliaujantys turistai gali atgauti pinigus

Kauno vaistinėse medicininių kaukių deficitas: norintiems įsigyti teks permokėti dešimtis kartų

Iš Italijos į Kauną atvažiavęs vilkiko vairuotojas pasijuto blogai: iškviesti medikai

13-ai projektų įgyvendinti Kaunas skolinsis 26 mln. eurų

Maltiečiai vėl padės Kauno neįgaliesiems – sulaukė įmonės „Bankera“ paramos

Koronavirusas: nauji atvejai Europos sąjungoje, rekomendacijos dėl kelionių

Jonaviškiui – įtarimai dėl koronaviruso užsikrėtimo: tyrimus svarstoma atlikti Kaune

Žiemos nesulaukę kauniečiai Dainavos parke Užagavėnėms sugalvojo naują šūkį

Pernai muitininkai sulaikė beveik pusę tonos kvaišalų – pasižymėjo ir Kauno rajonas