„Macao Open Air“ švenčia gyvavimo pusmetį ir kviečia pašėlti kartu su M&D Substance, Justify ir DJ Vortek

Organizatorių nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Ryškiai kaip meteoras įsiveržęs į Kauno ir Lietuvos naktinį gyvenimą, klubas „Macao Open Air“ švenčia savo nueito kelio pusmetį. Ta proga koncertuos M&D Substance ir kerinčio balso savininkė Justify bei DJ Vortek.

„Džiaugiamės, kad per trumpą mūsų gyvavimo laiką tapome labai populiaria pasilinksminimo vieta ir pas mus jau koncertavo daug pasaulinio garso vokalistų ir didžėjų“, – žadėdamas nesumažinti apsukų teigė „Macao Open Air“ programų vadovas Modestas Telksnys.

Per pusmetį kai kurių lankytojų jau pramintas Kauno naktinio gyvenimo šedevru, „Macao Open Air“ pas save buvo pakvietęs itin žinomus pasaulinius muzikos vardus: Ruddy, Coco Star, Amanda Wilson, Max C, Phonique, Eelke Kleijn, 16 Bit Lolitas, Hed Kandi.

Lapkričio 9 dieną, penktadienį, savo gyvenimo pusmetį minintis klubas savo gerbėjams parengė dovaną – M&D Substance su nuostabaus ir kerinčio balso savininke Justify bei Lietuvos 2012metų House muzikos didžėjų festivalio laimėtoju bei Corona čempionu – DJ Vortek!

Darius Beinoravičius (M&D Substance) bei Justina Stankevičiūtė (Justify) dar 2010 metų pradžioje suvienijo jėgas ir sėkmingai užkariauja klausytojus svajingomis melodijomis.

M&D Substance ir jų nokautuojančiu ginklu vadinama Justify, sugeba užburti, ištirpdyti ir uždegti net ir atšiauriausias sielas. Neatsitiktinai jų pakartojimo prašo dar ir dar. O muzikos gerbėjai pirmą kartą išgirdę jų hitus „Lifetime“ ir, ypač, – „It’s Alright“, negali patikėti, kad tai – lietuvių darbas.

Roman Lipovič arba visiems žinomas kaip DJ Vortek, Lietuvos House muzikos didžėjų festivalyje šiemet visus nustebino išskirtiniais muzikos ritmais bei savo energinga charizma užvaldė ir komisijos narius, ir klausytojus.

Tačiau dar didesnė dovana ir ypatingas desertas „Macao Open Air“ lankytojų laukia lapkričio 19 dieną. Tuomet čia apsilankys pasaulinė klubų žvaigždė – Jerome Isma-Ae!

„Kai kalbama apie house ir progressive trance muziką, tampu varikliu, kuriuo pasižymi „Mercedes-Benz“ mašinų modeliai su AMG ženklu. Savo kūriniams suteikiu galios, sportiškumo ir unikalumo“, – teigia iš Miuncheno į Kauną atvyksiantis, po darbo scenoje daug sportuojantis, Muay Thai treniruotes lankantis ir didelę silpnybę automobiliams bei moterims jaučiantis Jerome Isma-Ae.

6 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Išradingumo viršūnė: kauniečiai policijos „trikojus“ parduoda „eBay“

Konfliktas Kauno rajone baigėsi mirtimi: įtariamiesiems paskirta griežčiausia kardomoji priemonė

Pasikeitimai nedarbo dienų sąraše: vieną siūloma įtraukti, kitą išbraukti

Stano ir D. Zvonkus grįžta su trenksmu: pristato dainą apie „FSG“ lyderio meilės istoriją (atnaujinta)

Kauniečiams patarė, ką pasibaigus šventėms daryti su kalėdinėmis dekoracijomis

Gėlių parduotuvę apiplėšti pasišovęs kaunietis apsijuokė

Kaunietis A. Gelažninkas Dakaro finiše: geras jausmas – du iš dviejų

Į Kauną atvykęs G. Nausėda: ekonomikai leidome vystytis kaip Laukiniuose Vakaruose

Pirmasis Kauno gėlių butikas: išskirtinės gėlės, aplinka ir misija

Teismas nusprendė: beveik 1 mln. eurų bauda „Kauno grūdams“ skirta pagrįstai