Lietuvių projektas po metų laiko tiesiai iš Paryžiaus naktinio gyvenimo vienai nakčiai persikels į gimtinę

Renginio organizatorių nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Projektas lietuviškas, bet pradžia ne Lietuvoje

Lygiai prieš metus pradėtas pramoginis projektas „Zautra party“ savo veiklą pradėjo Paryžiaus naktiniuose klubuose ir festivaliuose, bet vien renginių neužteko. Vienu projekto tikslų tapo pasiekti tuos žmones, kurie retai linksminasi viešose vietose ir laisvalaikį leidžia ramesnėje aplinkoje – jiems buvo pasiūlyta klausytis ekspertų atrinktus kūrinius „Zautra party“ portale. Tokiu būdu projektas žymiai išplėtė savo klausytojų ratą, atrinko ir sukaupė didelį bagažą kokybiškos muzikos, bei prisidėjo prie French House ir Nu Disco stilių populiarėjimo. Ši šiuolaikinė muzika klausytojams leidžianti prisiminti populiariausius 80-ųjų metų kūrinius, yra rami ir nuotaikinga, taigi greitai rado savo vietą tarp biurų darbuotojų, norinčių įlieti į savo darbinę erdvę žavaus prancūziško prieskonio ir skambesio prabangos, pradėjo skambėti prekybos centruose bei kitose viešose vietose. Dabar galima drąsiai sakyti, kad tokiu būdu vakarėliams ir linksmybėms sukurtas „Zautra party“ pritraukė auditoriją, kuri galbūt dar niekada nebuvo panašiose pramogose ir net neketina jose apsilankyti, bet mėgautis išskirtine gera muzika nori ir gali visur.

Komandinis darbas ir naujos idėjos projektui padėjo tapti viešu

Pasak organizacijos „Zautra party“ įkūrėjo, kauniečio Donato Zautros, dabar nuolat augantis projekto populiarumas buvo nenumatytas, nes projektas buvo kuriamas tik asmeniniams poreikiams ir vakarėliams, bet bendradarbiavimas su Paryžiaus renginių organizatoriais „Zautra party“ projektui padėjo sėkmingai pradėti veiklą ir greitai auganti paklausa jį pavertė kasdieniu gero skonio muzikos tiekėju. Nors projekto sėkmė nebuvo prioritetinis tikslas, bet puikaus komandinio darbo su prancūzų partneriais dėka, projektas sulaukė pagarbos ir pagyrų iš vartotojų visame pasaulyje.

Nepaisant projekto sėkmės užsienyje, šiandien Lietuvos „Zautra party“ komandos nariai turi daug darbo atlikti ne ką mažesnę užduotį – atnešti į Lietuvą tai, ką prancūzai turi jau daugiau kaip vienerius metus. Organizacijos renginių projektų vadovas Eigintas Aleksandravičius užsimena, kad daugelis Lietuvoje pradėtų panašaus pobūdžio projektų guodžiasi, kad nesulaukia populiarumo už Lietuvos ribų, o „Zautra party“ atveju viskas kol kas yra atvirkščiai, todėl per artimiausius dvejus metus su planuojamu renginių ciklu tikimasi pavergti ir savo namų – Lietuvos gerbėjų širdis.

Pirmas vakarėlis namuose, kuriuose esame svetimi

Nors projektas pradėtas Lietuvoje, bet „Zautra party“ organizacijos pagrindiniai gerbėjai ir portalo lankytojai daugiausia yra iš Prancūzijos, Vokietijos, Italijos, Graikijos ir JAV. Todėl projekto organizatorių noras lietuvišką projektą pateikti Lietuvos rinkai, pirmą kartą bus įgyvendintas jau šį savaitgalį Kaune, kur projekto gerbėjai bus pakviesti atšvęsti vienerių metų gimtadienį populiariame naktiniame bare „RePublic“, magiška data: 2012–11-10.

Renginio metu savo gerbėjams projekto organizatoriai garantuos itin kokybiškos muzikos dozę bei nepamirštamą naktį Paryžiaus stiliumi.

Daugiau informacijos apie renginį rasite Facebook renginio puslapyje.

3 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Penktadienio vakarą Kaune rastas negyvo žmogaus kūnas

„Žalgirio“ trenerių proto išbandymas: pratęsimo prireikė ir čia (video)

Knygų išparduotuvės Kaune – puiki idėja dovanų paieškoms

Nepažįstamieji iš kauniečio nugvelbė tūkstantinę sumą

Kauno valstybinis muzikinis teatras į savo sceną sugrįžo ambicingai

VDU kyla į protestą: kviečia jungtis visus šalies universitetus

Kauno bendrovė statys 200 kambarių viešbutį Anglijoje

Kauno geležinkelio stoties terminalą pasiekė Vokietijos karinė technika

„KEKS 2022“ kalėdiniame padėkos vakare netrūko spalvų ir gerų emocijų

Už tautiečių nužudymą Kaune teisiamam ukrainiečiui siekiama skirti griežčiausią bausmę