Paroda „Moters pasaulis“ jau šį savaitgalį

Kauno miesto savivaldybės nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Įprastai žvarbokas lapkritis Kaune prasideda gaiviai kvepiančiu šiltu vėjo gūsiu parodoje „Moters pasaulis“, šiemet šurmuliuosiančia lapkričio 8-11 d. Kauno LKKA ir futbolo maniežuose.

Lankytojai turės progą susipažinti su 270 įmonių pristatomomis paslaugomis ir produktais, dalyvauti net 60 parodos renginių, aplankyti tris temines ekspozicijas – „Grožis ir sveikata“, „Namų apyvokos reikmenys“, „Apranga ir aksesuarai“.

„Gausus dalyvaujančių įmonių skaičius garantuoja gausią ir įdomią ekspoziciją net išrankiausiam lankytojui. Parodoje bus pristatoma kosmetika, parfumerija, plaukų, grožio salonai, juvelyrika, bižuterija, trikotažo gaminiai, odos gaminiai, sveikatingumo produktai, higienos reikmenys, namų apyvokos reikmenys ir kt. Taip pat bus sudarytos galimybės pasikonsultuoti sveikos gyvensenos klausimais, susipažinti su produktais, reikalingais žaviai ir šiuolaikiškai moteriai“, – sakė Erikas Piskunovas, parodą organizuojančios bendrovės „Ekspozicijų centras“ generalinis direktorius.

Pasak E. Piskunovo, apibendrinus jau dešimt metų organizuojamos parodos tematiką, galima daryti išvadą, kad ji visiškai atitinka tuo metu rinkoje dominuojančias vartojimo tendencijas. „Moterys yra geidžiamesnės klientės nei vyrai, nes jos turi nemenką įtaką šeimoje perkant vieną ar kitą daiktą. Moterys yra atviros naujovėms, bet tuo pačiu pasižymi lojalumu, vertina kokybę, rūpinasi ne tik savimi, bet ir visa šeima“, – tvirtino E. Piskunovas.

Daugiau informacijos rasite čia.

0 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

„Žalgirio“ trenerio namuose jau kvepia Kalėdomis: papuošti eglės viršūnę kopėčių neprireikė

Klaipėdoje rastos negyvos mergytės tyrimas: mergytės motina papasakojo apie nužudymą

Policijos tyrėjai patvirtino progimnazijos Šilainiuose versiją: siautėjo vienas vyras

Kauno Vinco Kudirkos viešojoje bibliotekoje prasideda skaitymai su šunimi

Naujausi reitingai: „valstiečiai“ smunka, aiškėja, kas juos pakeis

Švenčių proga – išankstinė dovana iš SEL

Įsigalioja svarbus draudimas žvejams mėgėjams

Sulaikyti Kauno ūkininkai, bandę sukčiauti šimtatūkstantinėmis ES lėšomis

Sportinio lėktuvo katastrofa Kauno priemiestyje: pilotas bandė išvengti didesnės tragedijos?

Pažeidimų nerado – Zapyškio betoną gelbės želdiniais