Nuokalnės gatvėje savaitgalį įvykusi tragiška avarija užminė mįslę

Kas vyksta Kaune skaitytojų nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

2012-10-28 2.25 val. Kaune, Nuokalnės g., Kauno apskr. VPK Patrulių rinktinės 6-ojo būrio vyresniojo patrulio R. V. (gimusio 1984 m.) automobilis „Subaru Impreza“ (vairuotojas nustatinėjamas) išvažiavo į priešingą eismo juostą ir susidūrė su priešpriešiais važiavusiu automobiliu „Mercedes Benz S350“, kurį vairavo V. L. (gimęs 1958 m.). Eismo įvykio metu žuvo automobiliu „Subaru Impreza“ važiavęs K. Z. (gimęs 1972 m.) ir sužalotas kartu važiavęs ne tarnybos metu neuniformuotas R. V., kuris dėl įvairių kūno sužalojimų paguldytas į ligoninę. Taip pat sužaloti automobilio „Mercedes Benz S350“ vairuotojas (dėl įvairių kūno sužalojimų paguldytas į ligoninę) ir keleivis R. B. (gimęs 1959 m.), kuris gydomas ambulatoriškai.

Šiuo metu pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl Kelių transporto eismo saugumo ar transporto priemonių eksploatavimo taisyklių pažeidimo, pareigūnui, kuris, manoma, būdamas neblaivus sukėlė eismo įvykį ir jo metu žuvo žmogus, pareikšti įtarimai. Pradėtas ir tarnybinis patikrinimas.

Kauno apskrities policijos vadovybė reiškia užuojautą žuvusiojo artimiesiems ir informuoja, kad paaiškėjus, jog eismo įvykį sukėlė neblaivus pareigūnas, bus priimtas vienašališkas sprendimas – atleidimas iš tarnybos.

Kaip šiandien rašo lrytas.lt, spėjama, kad nedarbingumo pažymėjimą šiuo metu turintis pareigūnas tapo skaudaus įvykio kaltininku.

Pasak liudininkų, dideliu greičiu važiuojantis „Subaru Impreza” įkalnėje ties nedideliu posūkiu išlėkė į priešpriešinio eismą juostą ir rėžėsi į „Mercedes-Benz”.

Tuomet abu automobiliai dar nušlavė pėsčiųjų salelėje stovinčius kelio ženklus.

Pagrindinis smūgis teko dešiniajai „Subaru Impreza” pusei, o šalia vairuotojo sėdintis 40 metų Kęstutis Ziminskas žuvo.

Kai atvyko patruliai, R.Vanagas sėdėjo ant galinės automobilio sėdynės. Pareigūnas buvo išvežtas į ligoninę, blaivumui nustatyti paimta jo kraujo.

Gydymo įstaigoje atsidūrė ir prie „Mercedes-Benz” vairo sėdėjęs 54 metų vyriškis. Metais jaunesniam šio automobilio keleiviui taip pat prireikė medikų pagalbos, tačiau vėliau jis išleistas gydytis į namus.

Aistras pakurstė policijos pranešimas, esą dar nenustatyta, kas vairavo „Subaru Impreza”. Stebint tokią įvykių seką kilo įtarimų, kad visą kaltę norima suversti žuvusiam žmogui.

„Didelė tikimybė, kad įvykį tiriantys Kauno kelių policijos pareigūnai gali klastoti įvykio aplinkybes”, – svarstė žuvusiojo tėvas, profesionalus teisininkas Vytautas Ziminskas.

Kauniečio žiniomis, praėjusią naktį viename Vilijampolėje esančiame bute būrys draugų triukšmingai šventė, o vėliau R.Vanagas pasisiūlė pavežti du namo susiruošusius draugus.

34 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kilus antrajai koronaviruso bangai daugėja nedarbingumo pažymėjimų

Ministras apie šalyje įvestus ribojimus: efektą pamatysime po dviejų savaičių

Laidos „Farai“ kūrėjams teks pagrįsti būtinybę parodyti asmenį per televiziją

Lietaus neišvengsime, bet šilumos pakaks

Vyriausybė skyrė beveik 2 mln. eurų vaistams koronaviruso simptomams gydyti

Apie privalomą izoliaciją gyventojams praneš SMS žinutėmis

Buvęs Kauno paveldosaugininkas už paimtą kyšį sumokės nemenką baudą

Humoristui J. Jankevičiui patvirtintas koronavirusas

Kauno klinikose – du organų donorai: per dieną gyvybės išgelbėtos net keliems pacientams

Lietuvos kariuomenėje – per 100 koronaviruso atvejų