Po ilgų diskusijų skirta lėšų avarinės būklės stadiono stulpų tvarkymui

aerialmedia.tv nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Šiandien Kauno miesto tarybos kolegija pritarė siūlymui S. Dariaus ir S. Girėno stadiono apšvietimo bokštų remontui skirti 263 tūkst. Lt. S. Dariaus ir S. Girėno sporto centro valdybos pirmininko Raimundo Miladausko teigimu, naujiems stadiono apšvietimo bokštams įrengti reikėtų daugiau nei 700 tūkst. Lt. Už šią sumą būtų sumontuoti nauji bokštų stovai ir karūnos, kuriose montuojami prožektoriai. Jeigu kartu būtų sumontuoti ir nauji prožektoriai, stulpai bei nutiesti kabeliai, tai kainuotų apie 2,3 mln. Lt.

„Iš miesto biudžeto skirta 263 tūkst. Lt suma leis išspręsti bokštų avarinės būklės problemą. Už šias lėšas bus nušveisti, suvirinti, nugruntuoti ir nudažyti bokštų stulpai. Tokio remonto garantinis laikotarpis siekia dešimt metų, o ateityje rengiant viso stadiono rekonstrukcijos projektą, būtų galima numatyti naujus apšvietimo bokštus su elektros energiją taupančiomis lempomis“, – tvirtino R. Miladauskas.

Sutvarkyti avarinės būklės bokštus planuojama dar šiemet.

Priminsime, kad dar šių metų pradžioje stadiono direktorius kreipėsi į miesto savivaldybę ir tai darė devynis kartus. Visuose prašymuose buvo nurodoma, kad bokštai kelia grėsmę ir remontuoti reikia nedelsiant. Remonto darbams buvo prašoma ketvirčio milijono litų.

Kauno meras tuomet teigė, kad apie problemą išgirdęs tik dabar ir abejoja ar padėtis iš tiesų tokia kritiška. Tačiau dėl pinigų jis buvo kategoriškas – lėšų reikia ieškoti visur, tik ne savivaldybės biudžete.

„Dabar, kai biudžeto projektas parengtas ir svarstomas, yra sudėtinga numatyti papildomų lėšų. Nemanau, kad stadiono būsena yra tokia kritinė, kokią bandoma pavaizduoti. Direktorius turi rūpintis jam patikėtu turtu, o ne tik ištiesta ranka vaikščioti į savivaldybę“, – vasarį piktinosi meras.

4 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Mirė aktorius G. Girdvainis

Palaikymas jautrioje situacijoje – startuoja „Neišnešiotukų pagalbos linija“

Bendrasis pagalbos centras paaiškino, kodėl dingusių žmonių kartais rasti nepavyksta

Kauno apskrityje pažeidėjus tramdys naujas nežymėtas policijos automobilis

Kauno rajone nuo kelio nulėkė ir apvirto automobilis

Žaidimų aikštelės Kaune skendi džiunglėse – kas ir kada nušienaus žaliuosius plotus?

Įsibėgėja tilto per Nerį statybos, Islandijos plente baigtas svarbus rekonstrukcijos etapas

Policija siūlo savivaldybėms įrengti specialias vietas skirtas lenktynėms

Premjeras: atšaukus karantiną liktų ribojimai dėl masinių renginių, atvykimo į šalį

Kauno policija ieško avalynės „pirkėjo“: išsirinko batus ir davė į kojas