Per praėjusį savaitgalį Kaune – net trys pasipriešinimo policijai atvejai

Policijos departamento nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Praėjusį savaitgalį užfiksuoti 3 pasipriešinimo policijos pareigūnams atvejai. Visais atvejais pradėti ikiteisminiai tyrimai, įtariamieji sulaikyti ir uždaryti į areštinę.

2012-09-30 15 val. 55 min. Kaune, Vėtrungės g., neblaivus (1,63 prom. alkoholio girtumas) A. A. (gimęs 1987 m.) sulaikymo metu pasipriešino Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Patrulių rinktinės 2-ojo būrio patruliui ir jį sužalojo. A. A. sulaikytas ir uždarytas į Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato areštinę.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno miesto Santakos policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl pasipriešinimo valstybės tarnautojui ar viešojo administravimo funkcijas atliekančiam asmeniui.

2012-09-29 apie 21.40 val. Kaune, Ateities pl., Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Patrulių rinktinės patruliai dėl Kelių eismo taisyklių pažeidimo sustabdė automobilį „Mitsubishi Colt“, vairuojamą piliečio V. B. (gim. 1989 m.), kuris, išlipęs iš automobilio, atsisakė pateikti transporto priemonės dokumentus bei vairuotojo pažymėjimą ir pradėjo plūsti uniformuotus pareigūnus necenzūrinis žodžiais. Nurodžius jam nedelsiant nutraukti neteisėtą veiką, V. B. rankomis pastūmė vieną iš patrulių ir bandė pabėgti. Minėtas pilietis aktyviais veiksmais priešinosi sulaikymui, į perspėjimus nutraukti neteisėtą veiką nereagavo. V. B. buvo sulaikytas ir uždarytas į Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato areštinę.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno miesto Panemunės policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl pasipriešinimo valstybės tarnautojui ar viešojo administravimo funkcijas atliekančiam asmeniui.
2012-09-29 apie 2.20 val. Kaune, J. Borutos g. 21, siekdamas išvengti sulaikymo už padarytą teisės pažeidimą A. K. (gim. 1991 m.) aktyviais fiziniais veiksmais priešinosi policijos pareigūnams, plūdo juos necenzūriniais žodžiais, bandė įspirti Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Patrulių rinktinės patruliams, vienam iš jų apdraskė ranką, kitam – įkando į kairės rankos pirštą. A. K. sulaikytas ir uždarytas į Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato areštinę.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno miesto Panemunės policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl pasipriešinimo valstybės tarnautojui ar viešojo administravimo funkcijas atliekančiam asmeniui.

Kauno apskrities policija primena, kad už pasipriešinimą valstybės tarnautojui ar viešojo administravimo funkcijas atliekančiam asmeniui, baudžiama viešaisiais darbais arba bauda, arba laisvės atėmimu iki trejų metų.

0 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

„Google“ smūgis „Huawei“: žada panaikinti prieigą prie programėlių

Uždaromas geležinkelio tunelis Kaune: keleiviams - svarbi žinia

Sinoptikai: temperatūra priartės prie 30 laipsnių - laukia ir liūtys

Atgims romantiškas maršrutas legendiniu laivu iš Kauno į Nidą

Kauno geležinkelio tunelyje – istoriją pasakojanti inovatyvi ekspozicija

Pasibaisėjo vaizdais Nemuno ir Neries santakoje: „Tikiuosi, įstatymai visiems vienodi“

Gedimas „Unipark“ automobilių stovėjimo aikštelėje patuštino kauniečio sąskaitą

UNICEF vaikų bėgimas „už kiekvieną vaiką“ tradiciškai atvyksta į Kauną

Įdomiausios renginių akimirkos: kaip savo gimtadienį šventė Kaunas? (foto)

Ant baigiamo statyti verslo pastato stogo pačiame Kauno centre apsigyveno bitės