Per praėjusį savaitgalį Kaune – net trys pasipriešinimo policijai atvejai

Policijos departamento nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Praėjusį savaitgalį užfiksuoti 3 pasipriešinimo policijos pareigūnams atvejai. Visais atvejais pradėti ikiteisminiai tyrimai, įtariamieji sulaikyti ir uždaryti į areštinę.

2012-09-30 15 val. 55 min. Kaune, Vėtrungės g., neblaivus (1,63 prom. alkoholio girtumas) A. A. (gimęs 1987 m.) sulaikymo metu pasipriešino Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Patrulių rinktinės 2-ojo būrio patruliui ir jį sužalojo. A. A. sulaikytas ir uždarytas į Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato areštinę.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno miesto Santakos policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl pasipriešinimo valstybės tarnautojui ar viešojo administravimo funkcijas atliekančiam asmeniui.

2012-09-29 apie 21.40 val. Kaune, Ateities pl., Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Patrulių rinktinės patruliai dėl Kelių eismo taisyklių pažeidimo sustabdė automobilį „Mitsubishi Colt“, vairuojamą piliečio V. B. (gim. 1989 m.), kuris, išlipęs iš automobilio, atsisakė pateikti transporto priemonės dokumentus bei vairuotojo pažymėjimą ir pradėjo plūsti uniformuotus pareigūnus necenzūrinis žodžiais. Nurodžius jam nedelsiant nutraukti neteisėtą veiką, V. B. rankomis pastūmė vieną iš patrulių ir bandė pabėgti. Minėtas pilietis aktyviais veiksmais priešinosi sulaikymui, į perspėjimus nutraukti neteisėtą veiką nereagavo. V. B. buvo sulaikytas ir uždarytas į Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato areštinę.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno miesto Panemunės policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl pasipriešinimo valstybės tarnautojui ar viešojo administravimo funkcijas atliekančiam asmeniui.
2012-09-29 apie 2.20 val. Kaune, J. Borutos g. 21, siekdamas išvengti sulaikymo už padarytą teisės pažeidimą A. K. (gim. 1991 m.) aktyviais fiziniais veiksmais priešinosi policijos pareigūnams, plūdo juos necenzūriniais žodžiais, bandė įspirti Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Patrulių rinktinės patruliams, vienam iš jų apdraskė ranką, kitam – įkando į kairės rankos pirštą. A. K. sulaikytas ir uždarytas į Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato areštinę.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno miesto Panemunės policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl pasipriešinimo valstybės tarnautojui ar viešojo administravimo funkcijas atliekančiam asmeniui.

Kauno apskrities policija primena, kad už pasipriešinimą valstybės tarnautojui ar viešojo administravimo funkcijas atliekančiam asmeniui, baudžiama viešaisiais darbais arba bauda, arba laisvės atėmimu iki trejų metų.

0 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Važiuojančius į Akademiją ir Ringaudus pasitinka eismo ribojimais

Kaunas atsisveikina su žinomu partizanu

Partizanų gatvėje atvira liepsna dega butas (papildyta)

Rafinuota virtuve garsėjantis restoranas Kaune „NUMAN“ gręžiasi į paprastumą kaip vertybę

Įspėja kauniečius: Kauno centre trumpam iškils plakatai su nacistinės Vokietijos simboliais

Kauniečiai atranda veiksmingą receptą gyvybėms saugoti: savalaikė ir prieinama pagalba

VMI skelbia startą: suklusti turi 1,9 milijono gyventojų

Medicinos pagalbos automobiliams išleido milijonus, tačiau jie stovi nenaudojami

Kaune apsilankė mūsų mieste gimusio žinomo prancūzų filosofo E. Levino sūnus

Pratybų metu netoli Kauno mirė karys