„Viena sąskaita“ gyventojams jau pasiekiama ir per „iPhone“ telefonus

Appstore nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kauno įmonė „Viena sąskaita“ sukūrė specialią aplikaciją išmaniesiems „Apple“ telefonams, su kuria galima atnaujinti vandens, dujų ir elektros skaitiklių duomenis. Šį rodmenų įvedimo būdą naudojantys „iPhone“ savininkai nebegaišta laiko žymėdamiesi skaičių ant lapelių, o iškart juos suveda į „Vienos sąskaitos“ sistemą.

„Anksčiau gyventojai turėdavo užsirašyti skaitiklių rodmenis ant lapelio ir visas sąskaitas apmokėdavo atskirai. Prieš penkerius metus pasiūlėme visas sąskaitas mokėti vienu pervedimu per „Vieną sąskaitą“. Siekiame kuo labiau palengvinti šį procesą ir žengiame dar vieną žingsnį – dabar pakaks duomenis įvesti į telefoną ir aplikacija atliks likusį darbą“, – sako įmonės generalinis direktorius Darius Kriukas.

Programėlė skirta „Vienos sąskaitos“ klientams, kurie kiekvieną mėnesį, prieš apmokėdami sąskaitą internete užpildo savo skaitiklių (vandens, elektros, dujų) rodmenis. Su programėle galima šią informaciją atnaujinti patogiau – duomenys įvedami tiesiai į telefoną per tam pritaikytą vartotojo sąsają. Programėlė kiekvieną mėnesį telefono ekrane praneša, kada reikia atnaujinti skaitiklių rodmenis.

Paklaustas, kodėl buvo pasirinkta būtent „Apple“ gaminama operacinė sistema iOS, produkto vadovas Evaldas Stulgaitis nurodė, jog tai lėmė keletas veiksnių: „Išanalizavę svetainės lankytojų srautus pastebėjome, kad nemažai mūsų klientų naudojasi „iPhone“ telefonais. Taip pat apsisprendimą palengvino ir šių išmaniųjų telefonų naudotojų imlumas naujovėms bei jų noras išbandyti naujausias programėles.“

„Vienos sąskaitos“ klientai patogiai moka už įvairias komunalines, ryšio, draudimo ir kitas paslaugas, vaikų darželius, būrelius ir t. t. Sistema „Viena sąskaita“ surenka vienam būstui siunčiamas įvairias sąskaitas į vieną ir pateikia jas elektroninėje arba popierinėje formoje. Gyventojui nereikia daryti kelių pervedimų ir už juos atskirai mokėti. Šios sistemos vartotojai apmoka tik vieną sąskaitą.

„Šiuo metu programėle gali naudotis tik „iPhone“ išmaniųjų telefonų savininkai, tačiau jei klientai noriai naudosis šios programos teikiamomis funkcijomis, ateityje aplikaciją pritaikysime ir įrenginiams su kitomis operacinėmis sistemomis“, – ateities planus atskleidžia D. Kriukas.

„iPhone“ skirtą programėlę galima nemokamai parsisiųsti iš „App Store“.

Šiuo metu „Viena sąskaita“ vienija daugiau kaip 200 įvairias paslaugas teikiančių šalies bendrovių. Mokėjimų sistema Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje jau naudojasi daugiau kaip 50 000 namų ūkių. Kitą mėnesį „Viena sąskaita“ pradės veikti ir Šiauliuose ­– gyventojai galės atsiskaityti už pagrindines paslaugas, vėliau tiekėjų sąrašas nuolat ilgės.

5 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė atsisveikino su vienu iš kandidatų

Sužadėtuvės: ar tikrai turi pirštis tik vyrai ir kiek kainuoja žiedai?

Tradicinėse šv. Roko futbolo rungtynėse – netikėtas rezultatas

Dėl spūsčių automagistralėse reikėtų keiksnoti ne tik kelininkus

Liepą – rekordinis imigracijos mėnuo, ekspertai perspėja dėl iššūkių

Šeštadienio vėlų vakarą rastas sprogmuo Baltų prospekte

Sekmadienį du eismo įvykiai per kelias minutes – prireikė medikų pagalbos

Norinčiųjų tapti kunigais vis mažėja

Iš emigracijos grįžę jonaviečiai kepa ypatingus šakočius ir siunčia žinutę užsienio lietuviams

Lietuviškas kaimas, kuriame žmonės plaukioja jachtomis