Į Kauną sugrįžta „Akustinės legendos“

Organizatorių nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Grupių „Voodoo“ ir „Sound Injected“  nariai Mindaugas Paukštys ir Giedrius Bilvinas bei jų jau legenda Kaune tapęs ir kauniečių bei vilniečių itin mėgstamas projektas „Akustinės legendos“ grįžta. Kas dar negirdėjo, tai efektingas koncertas, kuriame populiariausios pasaulio melodijos ir dainos atliekamos akustinėmis gitaromis ir įspūdingo tembro Mindaugo vokalu. Praeitą sezoną surengę net 3 koncertus Kaune ir 2 Vilniuje, kuriuose iš viso apsilankė daugiau nei 6000 klausytojų, vasarą aktyviai koncertavę Latvijoje bei Estijoje, muzikantai ir vėl grįžta jaukiam vakarui gimtąjame mieste!

„Idėja paruošti programą gimė atsitiktinai – patys mėgtsame klausyti senų gerų koverių, prisiminti ankstesnius laikus ir mums abiems kokybiška gyvo garso muzika yra kažkas išskirtinio, ypatingai nuteikiančio. Šis prjektas – it kūdikis, kuris auga – savo programą pildome naujomis melodijomis, kad ne pirmą kartą atėjęs lankytojas išgirstų kažką naujo ir svarbiausia ne tik naujo, bet geresnio, gražesnio, kažką įdomesnio nei buvo iki šiol“ – sako idėjos autorius ir vokalistas Mindaugas Paukštys. Atlikėjas juokauja, jog šis projektas „Akustinės legendos“ yra internacionalinis – iš pradžių itin pamėgtas kauniečių ir viniečių, šią vasarą didelio susidomėjimo sulaukė ir Latvijoje bei Estijoje „Akustinės legendos atliekamos anglų kalba, muzika suprantama skirtingų tautybių žmonėms ir esame labai laimingi, kad buvome laukiami ir šiltai priimti ne tik gimtinėje“- sako Mindaugas.

Jau rugsėjo 20d. 19val. „Nautilus“ laisvalaikio namuose (Savanorių 124, Kaunas) Jums skambės Bon Jovi, Sting, Lenny Kravitz, David Bowie, Whitsnake, U2 ir kitų grupių bei atlikėjų legendomis tapę kūriniai, kurie nepaliks abejingo nei vieno. Šį kartą Jūsų lauks ir vėl atnaujintas dainų takelis, papildytas naujomis legendų akustinėmis versijomis.

Bilietus platina bilietai.lt ir „Nautilus“ laisvalaikio namų kasos.

0 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Pasaulinė muzikos sensacija iš Lietuvos Dynoro pristato naują dainą ir vaizdo klipą

Gražiausio lietuviško įmonės pavadinimo titulas atiteko kauniečiams (foto)

„Senukai“ už 3 mln. eurų modernizuos Kaune esantį prekybos centrą

Kauno valdantieji ignoruoja siūlymus atsisakyti vienkartinių plastiko gaminių miesto šventėse

Nauja tvarka daugiabučių kiemuose: automobilio galite ir neberasti

Kauno rajone buvusios žmonos šaldytuvą siaubęs miškinis atsidūrė pareigūnų rankose

Kauno teismas išnagrinėjo I. Strazdauskaitės nužudymo bylą: budeliai kaltę pripažįsta tik iš dalies

Kauno marių „tarzano“ paieškos įsibėgėja: padėjusiems surasti žada atlygį

Kauno rajone sučiuptas galimai psichotropines medžiagas platinęs vyras

Kaune – pirmasis salmoneliozės protrūkis šiais metais