Festivalį „Hanza Kaunas” studentai papuoš vikingų laivais (regatos programa) – Kas vyksta Kaune

Festivalį „Hanza Kaunas” studentai papuoš vikingų laivais (regatos programa)

Rugsėjo 9 d. (sekmadienį) į viduramžių kultūros festivalį „Hanza Dienos“ studentai atplauks irkluodami vikingų-aisčių laivus.

Jau tradicija tampanti Rudeninė studentų regata, kurią organizuoja Kauno technologijos universitetas (KTU) kartu su sporto klubu „Birštono Nemunas“ ir Kauno miesto savivaldybe, prasidės parodomuoju įvairių laivų plaukimu. Nuo 14 val. Lietuvos universitetų ir kolegijų rinktinės varžysis 1 jūrmilės distancijoje prieš srovę (nuo restorano-klubo „Combo“ iki Senamiesčio prieplaukos) dėl pagrindinio prizo – pereinamosios Kauno miesto mero taurės, skelbia Kauno technogijos universitetas.

Kauniečiams ir miesto svečiams sekmadienio popietę KTU Kūno kultūros ir sporto centras siūlys ne tik stebėti vikingų-aisčių varžybas, bet ir išmėginti savo jėgas rankų lenkimo, trikrepšio, smiginio, virvės traukimo, stalo teniso varžybose ir linksmosiose estafetėse, taip pat išbandyti dirbtinę uolų laipiojimo sienelę ir dalyvauti savigynos pamokėlėse. KTU Studentų mokslinė draugija atveš į šventę „Technoinvaziją“, per kurią pristatys įdomiuosius eksperimentus: mokys, kaip perdurti, bet nesusprogdinti pripūstą balioną, akimirksniu užšaldys augalus iki dūžtančio trapumo, pažabos ugnį savo arba šventės dalyvių rankose.

„Kaunas yra akademinis miestas, todėl manau, kad jam reikia dar daugiau tokių studentiškų netradicinio sporto varžybų kaip Rudeninė studentų regata“, – įsitikinęs KTU Kūno kultūros ir sporto centro direktorius prof. Vitas Linonis, ne kartą įvertintas prestižiniais Kauno miesto apdovanojimais už nuopelnus studentų ir jaunimo sporto plėtrai. 2010 m. jam įteiktas Santakos garbės ženklas, o 2008 m. – „Gerumo plyta“.

Rudeninė studentų regata organizuojama jau trečią kartą. Praėjusiais metais jos nugalėtojais tapo Kauno technologijos universiteto rinktinė, o 2010 m. – Aleksandro Stulginskio universiteto studentai.

Hanza dienos regatos programa

12 val. – „Sportuok, jaunime“.
Rankų lenkimo, trikrepšio, smiginio, virvės traukimo, stalo teniso varžybos ir linksmosios estafetės. Taip pat bus galima išbandyti dirbtinę uolų laipiojimo sienelę ir savigynos pamokėles, kurias ves patyrę instruktoriai.
Varžybų nugalėtojai ir prizininkai bus apdovanoti organizatorių įsteigtais prizais.

13 val. – „Technoinvazija“.
Įdomieji Kauno technologijos universiteto eksperimentai.
Aktyviausi eksperimentų dalyviai gaus KTU prizus.

13.30 val. – parodomasis įvairių laivų plaukimas.
Nuo Kauno hidroelektrinės iki Senamiesčio prieplaukos plauks vikingų-aisčių ir kitų klasių laivai (baidarės, kanojos, plaustai ir senoviniai laivai), valdomi Lietuvos universitetų ir kolegijų studentų.

14 val. – vikingų-aisčių regata.
Lietuvos universitetų ir kolegijų rinktinių varžybos (nuo restorano klubo „Combo“ iki Senamiesčio prieplaukos).
Pagrindinis prizas – pereinamoji Kauno miesto mero taurė.

14.30 val. – nugalėtojų apdovanojimas.
Vikingų-aisčių regatos nugalėtojai bus paskelbti pagrindinėje „Daugirdo“ amfiteatro scenoje.

HANZA DIENOS 2012 PROGRAMA

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
Rodyti Daugiau ⟶
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA