Antra jaunystė legendiniam Kauno barui

NAUJAUSIOS ŽINIOS

Jau trečią dešimtmetį Kaune, Muitinės gatvėje veikiantis baras pradeda dar vieną spalvotą sezoną. Kadaise buvęs įvairaus pobūdžio menininkų ir maištininkų susibūrimo vieta, B.O. pastaraisiais metais išgyveno „moralinę“ krizę, reaguodamas į įvairias jaunimo tendencijas ir skonių pasikeitimus miesto naktinio gyvenimo kultūroje, baras ilgai sprendė savo ateities perspektyvas, ir ar sugeba žengti „koja kojon“ su dabartimi, „o juk taip norisi nostalgiškai kultūringų vakaro, bet ne šiaip alko-turizmo“ – teigė baro atstovai.

Besiruošdama naujam sezonui, baro vadyba atkreipia dėmesį į naujas, bet toli gražu ne „iškrypusias“ europietiško baro – pub‘o perspektyvas. Muzika dėliosis įvairiausiom spalvom nuo klasikinio roko iki šiuolaikinės elektronikos, bet siekiama tolygiai ir išlaikyti pogrindžio dvasią, nes pastaruoju metu barą pamėgo „šalto“ jaunimo gretos, todėl ypač didelis dėmesys bus skiriamas saugumui bei kryptingos inteligentiškos publikos parinkimui, liaudiškai vadinamam tiesiog „face control“.

Jau rugsėjo 7 dieną duris atveriantis antras B.O. aukštas su šiek tiek atsinaujinusia šokių aikštele pradeda naują vakarėlių ciklą „B.O. GYVAI“, kurio pirmieji svečiai – grupė „Candee Train“. Muzikos ir video apie grupę galite rasti čia ir čia.

0 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Vyriausybė skyrė beveik 2 mln. eurų vaistams koronaviruso simptomams gydyti

Apie privalomą izoliaciją gyventojams praneš SMS žinutėmis

Buvęs Kauno paveldosaugininkas už paimtą kyšį sumokės nemenką baudą

Humoristui J. Jankevičiui patvirtintas koronavirusas

Kauno klinikose – du organų donorai: per dieną gyvybės išgelbėtos net keliems pacientams

Lietuvos kariuomenėje – per 100 koronaviruso atvejų

19-toji „Sielų upė“ Kaune tekės neįprastai

Padėtis LSMU Kauno ligoninėje artėja prie kritinio taško: trūksta visai ne lovų

Nuo penktadienio – nauji renginių draudimai ir dalyvių ribojimai

Ligoninėse dėl COVID-19 gydomi 348 žmonės: infekcija ir toliau plinta Kauno sporto arenoje