Rugsėjo pirmosios „Žiburėlis“ – superklubas po atviru dangumi

Archyvo nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Šį šeštadienį, vienai nakčiai, duris atversiantis „Žiburėlis“ laikinosios sostinės klubinėtojus ir miesto svečius kviečia į didžiausias rugsėjo pirmosios sutiktuves Kaune po atviru dangumi.

Naujo sezono pradžiai dedikuotą vienos nakties superklubą „Ryšių kiemelyje 837“ valdys „Radistai“ (ZIP FM), Pushaz („G & G Sindikatas“) ir Alekna. Judinti publikos kūnus padės ne tik triukšmingi garsai, bet ir užburiantys vaizdai, kuriuos pristatys „Videoheads“ komanda.

ZIP FM eteryje šėlstantys ir muziką žarstantys „Radistai“ užkurs galingą, ne vieną valandą truksiančią, diskoteką. „Žiburėlio“ dalyviams pažadam daug energingų ritmų, kurių tikrai pakaks daugybos lentelei pakartoti“, – apie artėjančią šventę juokavo „radistas“ Jovani. „Juk rugsėjo pirmosios sutiktuvės bus dvigubai ilgesnės, nes rudens pradžia šiemet prasideda šeštadienį, tai reiškia, kad kitą dieną nereiks nei į darbus, nei į pamokas“, – bendražygiui antrina Rolandas Mackevičius.

Hiphopo scenos pažiba, jau šį rudenį savo solinį albumą pristatysiantis, Pushaz iš grupės „G & G Sindikatas“ į „Žiburėlį“ susirinksiantiems melomanams ruošia staigmeną – radijo stočių topų viršūnes ir klausytojų širdis užkariavusį kūrinį „Ji mano“ jis atliks drauge su pačiu Linu Adomaičiu.

Į vienos nakties fiestos sceną taip pat lips gatvės kultūrai prijaučiantis ir pirmuosius žingsnius muzikos padangėje žengiantis Kauno reperis Alekna. „Man labai smagu, kad rugsėjo pirmą triukšmingai sutiksiu savo mieste, todėl labai noriu pakviesti kauniečius bei visus kitus mane palaikančius ateiti ir geros muzikos fone pašvęsti kartu“, – kviečia Alekna.

„Žiburėlyje“ muzikai prieskonių suteiks klaipėdiečiai „Videoheads“, savo pasirodymuose derinantys muziką ir vaizdą tuo pačiu metu.

Rugsėjo pirmąja superklubu virsiantis „Ryšių kiemelis 837“ pasikeis neatpažįstamai – beveik neliks staliukų, senamiesčio grindinys taps didžiausia šokių aikštele Kaune. „Šeštadienį neabejotinai gražiausia laikinosios sostinės vieta bus „Ryšių kiemelis 837“. Tokios šviesos ir garso technikos gausos šis kiemas nėra matęs per visą savo gyvavimo istoriją. „Žiburėliui“ išskirtinio žavesio suteiks atgabenti galingiausi, tik ką Lietuvą pasiekę lazeriai“, – prasitarė superklubą ruošiantys „Diskoholikai“.

Organizatoriai įspėja, kad dėl istorinio paveldo reikalavimų, kiemelyje ribojamas žmonių, dėl to ir parduodamų bilietų kiekis. Paskutiniais bilietais prekiaujama „Bilietų pasaulis“ prekybos vietose. Renginiu susidomėjimas milžiniškas. Tai patvirtina labiausiai perkamų renginių tope pirmos vietos neužleidžiantis „Žiburėlis“, skelbia organizatoriai.

8 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Pasaulinė muzikos sensacija iš Lietuvos Dynoro pristato naują dainą ir vaizdo klipą

Gražiausio lietuviško įmonės pavadinimo titulas atiteko kauniečiams

„Senukai“ už 3 mln. eurų modernizuos Kaune esantį prekybos centrą

Kauno valdantieji ignoruoja siūlymus atsisakyti vienkartinių plastiko gaminių miesto šventėse

Nauja tvarka daugiabučių kiemuose: automobilio galite ir neberasti

Kauno rajone buvusios žmonos šaldytuvą siaubęs miškinis atsidūrė pareigūnų rankose

Kauno teismas išnagrinėjo I. Strazdauskaitės nužudymo bylą: budeliai kaltę pripažįsta tik iš dalies

Kauno marių „tarzano“ paieškos įsibėgėja: padėjusiems surasti žada atlygį

Kauno rajone sučiuptas galimai psichotropines medžiagas platinęs vyras

Kaune – pirmasis salmoneliozės protrūkis šiais metais