Laura Asadauskaitė šiuolaikinės penkiakovės rungtyje Londono olimpinėse žaidynėse iškovojo auksą! | Kas vyksta Kaune

pentathlon.org nuotr.

Sekmadienį, paskutinę Londono olimpinių žaidynių dieną, į kovą dėl olimpinių medalių stojusi 28-erių metų Lietuvos sportininkė Laura Asadauskaitė šiuolaikinės penkiakovės rungtyje iškovojo olimpinį aukso medalį.  Paskutinėje – bėgimo ir šaudymo – rungtyje L. Asadauskaitė nepaliko vilčių varžovėms, finišo juostą ji kirto pirma ir eidama pėsčiomis. Sidabro medalį iškovojo britė Samanta Murray, bronzą – brazilė Yane Marques.

Kita Lietuvos atstovė Gintarė Venčkauskaitė iškovojo garbingą 12-ą vietą bendroje įskaitoje tarp 36 dalyvių.

Tai penktasis Lietuvos sportininkų iškovotas medalis Londono olimpinėse žaidynėse.