Iš darželio dingusi mergaitė rasta

NAUJAUSIOS ŽINIOS

Trečiadienį, apie 16 val. iš vaikų lopšelio-darželio, esančio Kaune, Pikulo g. 31, nepažįstamas vyras, prisistatęs seneliu, išsivedė penkiametę mergaitę. Netrukus į Vilijampolėje įsikūrusį darželį „Židinėlis“ atvykusį vaiko mama pašiurpo – jos teigimu, nėra jokio senelio, o jos dukra buvo pagrobta. Vaiko ir pagrobėjo ieško gausios policijos pajėgos, pareigūnai prašo visuomenės pagalbos.

Pirminiais duomenimis, vaiką iš darželio išsivedusio vyro požymiai: apie 55 metų amžiaus, pražilęs, dėvėjo džinsinį švarką ir džinsines kelnes, drabužiai tvarkingi. Mergaitė yra smulkaus kūno sudėjimo, vilkėjo balta striuke.

Kauno apskrities policijos pareigūnai prašo žmonių, pastebėjusių mergaitę ir vyresnio amžiaus vyrą (ypatingas dėmesys skiriamas Vilijampolės ir Šilainių mikrorajonams) ar galinčių suteikti vertingos informacijos apie įvykį nedelsiant pranešti pareigūnams telefonais 112 arba (8 37) 30 34 50.

Kaip skelbia 15min.lt, savaitinio lopšelio-darželio direktorę šiuo metu pavaduojanti direktoriaus pavaduotoja ugdymui Rita Urbonavičiūtė sakė, kad šiandien buvo vaikų lankymo ir tėvų diena, todėl nieko nenustebino mergaitės aplankyti atėjęs seneliu prisistatęs tvarkingos išvaizdos vyras. Tačiau už penkiolikos minučių atvažiavusi penkiametės mama paneigė, kad tai galėjo būti senelis.

Įtariama, kad vyriškis galėjo būti pažįstamas vaikui, nes ji nesipriešino jo išvedama iš darželio.

Kauno policija paskelbė dingusios mergaitės nuotrauką ir smulkų jos išvaizdos aprašymą. Dingusios ūgis apie 100 cm, smulkaus kūno sudėjimo, tamsių plaukų, kurie buvo supinti į vieną kasytę. Mergaitė buvo apsirengusi šviesia marga vasarine palaidine trumpomis rankovėmis. Ypatingi požymiai: raudonos spalvos pigmentinė dėmė ant kairės rankos alkūnės.

Atnaujinta 21:10

Pagrobėjas išsinešė raudoną medžiaginį prekybinį krepšį, kuriame buvo “Iki” žalios spalvos medžiaginis krepšys ir mergaitės drabužiai.

Atnaujinta 09:00

2012 m. rugpjūčio 8 d. 23.57 val. Kauno apskrities policija gavo moters telefoninį pranešimą apie tai, kad viename iš Kaune, Vilijampolės mikrorajone esančių daugiabučių, yra galimai policijos ieškoma mergaitė ir vyras.

Į įvykio vietą atvykę policijos pareigūnai rado ieškomą mergaitę, o netrukus, pagal nurodytus požymius, gatvėje sulaikė pil. L. V., gim. 1942 m., kuris uždarytas į Kauno apskrities policijos areštinę. Šiuo metu mergaitė yra saugi, kartu su artimaisiais.

Ieškoti dingusios mergaitės ir įtariamojo buvo sutelktos gausios Kauno apskrities policijos pajėgos. Pareigūnai atliko intensyvius paieškos veiksmus: apklausė daugelį žmonių, gyvenančių Kaune, Vilijampolės, Šilainių mikrorajone, lankėsi prekybos centruose, baruose, įmonėse, peržiūrėjo daugybę vaizdo įrašų, pareigūnų ekipažai ieškojo mergaitės gatvėse ir kiemuose, tikrino teritoriją, esančią prie upės, apleistus pastatus, rūsius, prašė visuomenės pagalbos per visuomenės informavimo priemones.

Žiniasklaidoje pasirodžius informacijai apie dingusią mergaitę, policija gavo per 10 pranešimų iš gyventojų apie galimas vaiko buvimo vietas, todėl pareigūnai dėkoja žmonėms ir visuomenės informavimo priemonėms už pagalbą ieškant mažametės.

Kauno apskrities vyriausiajame policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl vaiko pagrobimo. Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 156 straipsnyje „Vaiko pagrobimas ar vaikų sukeitimas“ už svetimo mažamečio vaiko pagrobimą numatytas areštas arba laisvės atėmimas iki aštuonerių metų.

Tai pat bus sprendžiamas klausimas dėl vaikų darželio darbuotojos, atidavusios vaiką nežinomam asmeniui, atsakomybės.

183 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Ieškantiems alternatyvų: geriausiais pripažintų pigių išmaniųjų dešimtukas

Į Kauną grįžtančius poilsiautojus pasitinka masinės spūstys

Pakartotinis pranešimas: uždaromas Aleksoto tiltas

Tyrimas atskleidė senatvės Lietuvoje realybę: rezultatai sukrėtė net tyrėjus

Seime svarstymai dėl stichijų padarinių: akiratyje – ūkininkai

Iškilo naujas siūlymas – neapmokestinti surinktų žmonių aukų

Žinios iš buvusio Kauno mero: siūlo pakeisti vardines rinkėjo korteles

Kaunietis atskleidė daugiau detalių apie gyvybę nusinešusią avariją

Buvusio žalgiriečio D. Lavrinovičiaus šeimą aplankė gandrai: atskleidė vardą

Karštas diskusinis klausimas – gimdymas sulaukus 45-erių: už ar prieš?