Atsipalaidavę kauniečiai toliau konfliktuoja ir įžeidinėja policijos pareigūnus

Policijos nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Praėjusį savaitgalį Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato prižiūrimoje teritorijoje pradėti du ikiteisminiai tyrimai dėl pasipriešinimo valstybės tarnautojui ar viešojo administravimo funkcijas atliekančiam asmeniui ir vienas ikiteisminis tyrimas dėl valstybės tarnautojo ar viešojo administravimo funkcijas atliekančio asmens įžeidimo. Šias nusikalstamas veikas padariusiems asmenims gresia baudžiamoji atsakomybė.

Sekmadienio naktį apie 1.39 val. į V. Putvinskio gatvę pagal iškvietimą dėl muštynių prie klubo „Macao“ atvykę Kauno apskr. VPK Patrulių rinktinės pareigūnai pamatė, kad apsaugos darbuotojai sulaikę pilietį, kuris aktyviais veiksmais priešinosi vengdamas sulaikymo, keikėsi necenzūriniais žodžiais. Jis spyrė vienam iš patrulių į kairę koją ir spjovė į veidą, policijos pareigūnus koneveikė necenzūriniais žodžiais, jiems grasino atleidimu iš darbo. Įtariamajam R. G. (gim. 1980 m.) buvo nustatytas 1,87 promilių girtumas.

Kauno apskr. VPK Kauno miesto Centro policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl pasipriešinimo valstybės tarnautojui ar viešojo administravimo funkcijas atliekančiam asmeniui ir valstybės tarnautojo ar viešojo administravimo funkcijas atliekančio asmens įžeidimo.

2012-07-29 apie 18.10 val. Kaune, Pušyno gatvėje esančio namo kieme, pil. R. U. (gim. 1969 m.), būdamas neblaivus, išplūdo necenzūriniais ir įžeidžiamais žodžiais Kauno apskr. VPK PR patrulius, sulaikomas pasipriešino ir smogė patruliui į veidą bet pareigūnas smūgio išvengė R. U. sulaikytas ir uždarytas į Kauno apskr. VPK areštinę.

Kauno apskr. VPK Kauno miesto Panemunės policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl pasipriešinimo valstybės tarnautojui ar viešojo administravimo funkcijas atliekančiam asmeniui.

Kauno apskrities policija informuoja: Už pasipriešinimą valstybės tarnautojui ar viešojo administravimo funkcijas atliekančiam asmeniui baudžiama viešaisiais darbais arba bauda, arba laisvės atėmimu iki trejų metų; už valstybės tarnautojo ar viešojo administravimo funkcijas atliekančio asmens įžeidimą baudžiama bauda arba areštu, arba laisvės atėmimu iki dvejų metų.

19 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Sprendimas Kauno darželyje tėvus privertė sunerimti: pasirinko pigiausią variantą?

Senamiestyje atidengtas paminklas J. Tumui-Vaižgantui (foto)

Tarptautinę dieną be automobilio viešasis transportas Kaune veš nemokamai

Minia gerbėjų plūdo susitikti su „Žalgirio“ krepšininkais

Kauno vairuotojai juokiasi: pasiklydo

Kauno klinikų medikė: nuo šio sindromo kas penktas kūdikis miršta

Kaunietei K. Brazauskienei diagnozuotas trečios stadijos vėžys

Fiksuoja kauniečiai: pakeitus tvarką, „Akropolyje“ stoja eismas

Naujoji Kauno stadiono danga nenusileis Europos futbolo grandams

Į Kauno klinikas pristatytas dar vienas sunkios būklės kūdikis (papildyta)