Varėnoje vykusiame festivalyje dingo jaunuolis, įtariama, kad jis galėjo nuskęsti

Policijos nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Policija prašo visuomenės pagalbos ieškant dingusio jaunuolio. 2012 m. liepos 22 d. Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Varėnos rajono policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl be žinios dingusio Tomo Fedosejevo, gimusio 1988 m., kuris 2012 m. liepos 20 d. atvyko į renginį „Tamsta muzika“ Varėnoje, Dainų slėnyje, ir dingo be žinios.

T. Fedosejevas yra 188 cm ūgio, plaukai trumpi, šviesūs, buvo apsirengęs tamsiai rudos spalvos sportiniais bateliais, šviesiais mėlynais džinsais, juodos spalvos striuke su pilkos spalvos rankovėmis arba galėjo būti su juodais marškinėliais trumpomis rankovėmis.

Policija prašo asmenis, dalyvavusius renginyje „Tamsta muzika“ ir mačiusius T. Fedosejevą, arba galinčius suteikti vertingos informacijos apie jo buvimo vietą, informuoti Alytaus apskr. VPK Varėnos r. PK tel. 8-310- 31 002, 8-655-76892 arba bendruoju pagalbos telefonu 112.

 

ATNAUJINTA 14:10

Tuo tarpu 15min.lt skelbia, kad trečiadienį Varėnoje aptiktas nuskendusio jauno vyro kūnas. Pareigūnai spėja, kad tai gali būti liepos 20 d. festivalyje „Tamsta muzika“ dingęs Tomas Fedosejevas.

Informaciją apie Dainų slėnyje Varėnoje esančiame tvenkinyje aptiktą skenduolį 15min.lt patvirtinęs Varėnos policijos komisariato laikinai einantis viršininko pareigas Alvydas Jočys sakė, kad kol kas laukiama dingusio jaunuolio artimųjų.

„Galiu patvirtinti, kad rastas skenduolis. Kol kas negaliu šimtu procentu patvirtinti, kad tai iš tiesų dingęs Tomas Fedosejevas. Tačiau tikimybė didelė“, – sakė A.Jočys.

Pasak pareigūno, Varėnoje laukiama dingusio jaunuolio artimųjų.

ATNAUJINTA 15.26

Policijos departamentas patvirtino, kad tvenkinyje aptiktas Tomo Fedosejevo kūnas.

„Informuojame, kad be žinios dingusio Tomo Fedosejevo, kūnas aptiktas tvenkinyje, jį atpažino artimieji“, – pranešė Policijos departamentas.

37 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Joninių savaitgalis Kaune: degant laužams skambės nemokami koncertai

Kaune prasiautė audra: gatvėse tvinsta šuliniai, plaukia automobiliai (papildyta)

Briuselyje galutinai sutarta dėl grandiozinio strateginės reikšmės projekto

Po žaibo smūgio Šilainiuose užsiliepsnojo gyvenamasis namas (papildyta)

Praneša skaitytojai: Ateities plentą semia (papildyta)

Tėvai lengviau atsikvėpė: V. Bacevičiaus mokyklos byloje nereikės dengti savivaldybės išlaidų

Kaune - galimybė „pasimatuoti“ palaimintojo batus

Kauno rajono gyventojai gyvena kaip akmens amžiuje: nerimauja dėl infekcijų

Slapto tyrimo vaisius: Kaune sulaikyti amfetamino platintojai

Eurostatas: maisto kainos Lietuvoje – vienos mažiausių ES