Iškart po pranešimo policija sulaikė jaunuolį, įtariamą plėšimu

Kas vyksta Kaune nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Pirmadienio naktį, apie 00.20 val. Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Kauno apskr. VPK) Jonavos rajono policijos komisariate (toliau – Jonavos r. PK) gautas pranešimas, kad Jonavos r., Šilų k., iš Jonavos gyventojo A. L. (gim. 1969 m.), dirbančio Jonavos taksi įmonėje, plėšimo būdu pagrobtas taksi „VW Passat“.

Nukentėjusysis A. L. paaiškino, kad pagal iškvietimą iš Panerių g. Jonavoje nuvežė tris vaikinus į Jonavos r., Šilų k. Išlipę vaikinai netrukus sugrįžo ir staiga sudavė jam kelis smūgius į veidą, dėl ko jis prarado sąmonę.

Nukentėjusysis dėl sumušimo pristatytas į VšĮ Jonavos ligoninės Priėmimo skyrių, iš kur buvo pervežtas į Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninės VšĮ Kauno klinikas.

Gavę pranešimą, Kauno apskr. VPK Jonavos r. PK Viešosios policijos skyriaus patrulių būrio patruliai tą pačią naktį „karštais pėdsakais“ Jonavoje sulaikė ir į policijos komisariatą pristatė įtariamą padarius šį nusikaltimą pil. T. Ch. (gim. 1993 m.). Taksi rastas netoli nuo įtariamojo sulaikymo vietos.

2012-07-23 T. Ch. pareikšti įtarimai pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso (toliau – LR BK) 180 str. 1 d., ikiteisminis tyrimas tęsiamas.

0 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Patvirtintas kitų metų biudžeto projektas

Portale „Kas vyksta Kaune“ – tiesioginė diskusijos „Žalioji ekonomika” transliacija: ko trūksta, kad atliekos kurtų vertę?

Požeminiuose Kauno klinikų tuneliuose - netikėti keturkojai svečiai (video)

Naktį Kaune ilgapirščiai išniekino prabangų „CityBee“ automobilį

Tendencija: ženkliai aukštėja Kauno centre statomi nauji pastatai

Kauno meras atskleidė, kodėl R. Meilutytę pasirinko patarėja

Prie „Megos“ - sunkiasvorio ir lengvojo automobilio susidūrimas: spūstis kilometrinė

Du svarbius pasikeitimus pristatęs A. Gelažninkas pasiryžęs antrą kartą įveikti Dakarą

Žlugo balsavimas dėl V. Pranckiečio atstatydinimo (papildyta)

Mitingo „Vėžys - ne sloga“ dalyviai siunčia jautrią žinutę: mes norime gyventi