Iškart po pranešimo policija sulaikė jaunuolį, įtariamą plėšimu

Kas vyksta Kaune nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Pirmadienio naktį, apie 00.20 val. Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Kauno apskr. VPK) Jonavos rajono policijos komisariate (toliau – Jonavos r. PK) gautas pranešimas, kad Jonavos r., Šilų k., iš Jonavos gyventojo A. L. (gim. 1969 m.), dirbančio Jonavos taksi įmonėje, plėšimo būdu pagrobtas taksi „VW Passat“.

Nukentėjusysis A. L. paaiškino, kad pagal iškvietimą iš Panerių g. Jonavoje nuvežė tris vaikinus į Jonavos r., Šilų k. Išlipę vaikinai netrukus sugrįžo ir staiga sudavė jam kelis smūgius į veidą, dėl ko jis prarado sąmonę.

Nukentėjusysis dėl sumušimo pristatytas į VšĮ Jonavos ligoninės Priėmimo skyrių, iš kur buvo pervežtas į Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninės VšĮ Kauno klinikas.

Gavę pranešimą, Kauno apskr. VPK Jonavos r. PK Viešosios policijos skyriaus patrulių būrio patruliai tą pačią naktį „karštais pėdsakais“ Jonavoje sulaikė ir į policijos komisariatą pristatė įtariamą padarius šį nusikaltimą pil. T. Ch. (gim. 1993 m.). Taksi rastas netoli nuo įtariamojo sulaikymo vietos.

2012-07-23 T. Ch. pareikšti įtarimai pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso (toliau – LR BK) 180 str. 1 d., ikiteisminis tyrimas tęsiamas.

0 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Fiksuoja kauniečiai: Šilainiuose su signalais zuja visos specialiosios tarnybos

Į Kauną atslenka škvalas

„Hyper Maximoje“ prireikė policijos ir medikų pagalbos (papildyta)

V. Pranckiečiui - nepasitikėjimo procedūra ir miglota ateitis „valstiečių“ gretose

Kaune vėl padvelkė reorganizacijos vėjai

Kauno rajone susirinkę „valstiečiai“ balsavo dėl pasitikėjimo R. Karbauskiu

Rūkaliams - gera žinia iš valdžios

Aukščiausią apžvalgos bokštą Lietuvoje savaitgalį aplankė įspūdingas skaičius žmonių

Lietuvoje atšaukta hidrologinė sausra

Aleksote užsiliepsnojus namui, žarną griebė patys šeimininkai