Jaunųjų verslininkų idėjoms – savivaldybės parama

Interneto archyvo nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Siekdama skatinti verslo idėjų kūrimą bei jų įgyvendinimą, Kauno miesto savivaldybė mažoms verslo įmonėms bei verslininkams skirs iki 10 tūkst. Lt paramą.

Kauno miesto savivaldybės taryba patvirtino Verslo idėjų smulkiojo ir vidutinio verslo (toliau – SVV) subjektams subsidijavimo programą, kuri skirta mažoms, labai mažoms verslo įmonėms ar verslininkams, pageidaujantiems gauti paramą verslo idėjoms įgyvendinti.

Pagrindinis programos tikslas yra sudaryti palankias sąlygas verslo plėtrai, skatinti verslo idėjų kūrimą ir prisidėti prie jų įgyvendinimo Kauno mieste. Programoje numatyta, jog vienam SVV subjektui yra skiriama ne didesnė kaip 10 tūkst. Lt subsidija per vienerius kalendorinius metus.

„Skatiname paraiškas teikti ir savo idėjas įgyvendinti ne tik jaunus verslininkus. Ši programa yra orientuota ne į amžių, bet į novatorišką mąstymą“, – teigė Smulkiojo ir vidutinio verslo subjektų verslo plėtros komisijos pirmininko pavaduotojas Rytis Šatkauskas.

Pasak R. Šatkausko, verslo idėjos vertinamos pagal idėjos išskirtinumą, konkurencingumą, novatoriškumą, realistiškumą ir motyvus bei galimybes idėją paversti verslu. Kiekvienas verslininkas praėjus vieneriems metams turi pateikti ataskaitą apie subsidijuotos verslo idėjos įgyvendinimą ir skirtų lėšų tikslinį panaudojimą.

Pernai iš viso paraiškas pateikė 62 įmonės, iš jų komisija atrinko 12. Subsidiją gavo ir verslo idėjas įgyvendino 10 verslininkų, kurie spėjo laiko pateikti reikalingus dokumentus. Daugiausia paraiškų sulaukta iš elektroninio verslo atstovų.

Patvirtintoje Verslo idėjų SVV subjektams subsidijavimo programoje pateikti verslo idėjų atrankos kriterijai, aprašyta paraiškų teikimo, vertinimo ir atrankos eiga, subsidijavimo procedūra, subsidijų gavėjų kontrolė bei jų atsakomybė ir atsiskaitymas už suteiktą finansinę paramą.

Smulkioji ir vidutinio verslo subjektų verslo idėjų įgyvendinimo subsidijavimo programą rasite ČIA.

0 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Aktualiausia

Naujausios žinios

„Volfas Engelman Studijoje“ atidarytas „Kaunas Jazz“ festivalis

Arenoje paminėtas istorinis įvykis: ant parketo žengė legendiniai žalgiriečiai

Projektas dėl nemokamų bakalauro studijų įgauna vis aiškesnę formą

Paaiškėjo, kada radiatoriai ims vėsti ir Kauno rajone

Iki galo kovojusiam „Žalgiriui“ kitas mačas Eurolygoje gali būti paskutinis

Su automobiliu kliudyta moteris pagalbos nesulaukė – kaltininkas net nesustojo

Turkų sirgalių šį vakarą „Žalgirio“ arenoje gali nesigirdėti

Neeilinis sužvėrėjimas: kaunietis sukėlė muštynes bare, o tada sumušė vos trijų mėnesių kūdikį

Kaune iškrautas pirmasis Nemunu atkeliavęs komercinis krovinys

Šventinį savaitgalį vairuotojai nevengė sėsti už vairo išgėrę