Elektromobilių maratonas aplankė Kauną

Kaunas.lt nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Ketvirtadienį Estijos sostinėje Taline startavę tarptautinio elektromobilių maratono „Talinas – Monte Karlo 2012″ dalyviai šį šeštadienį pasiekė Kauno Rotušės aikštę. Čia buvo kraunamos elektromobilių baterijos.

Talino Rotušės aikštėje prasidėjęs ir iki Monako princo rūmų aikštės besitęsiantis maratonas per dešimt dienų kirs dešimties valstybių sienas ir aplankys 29 miestus. Tarp jų yra du Lietuvos miestai – Kaunas ir Panevėžys.

Visi elektromobilių maratono dalyviai iš Kauno išvyko ankstų sekmadienio rytą. Tarp jų yra ir miesto meras A. Kupčinskas, vairuosiantis bendrovės „Elinta“ perdarytą elektromobilį „Toyota Aygo“. Kitu elektromobiliu „Mitsubishi i-MiEV“ važiuoja vicemeras Stanislovas Buškevičius. Kartu su jais vieną elektromobilių maratono ruožą įveiks ir Tarybos narys Rytis Šatkauskas bei Kauno miesto ceremonmeisteris Kęstutis Ignatavičius su elektromobiliu „Nissan Leaf“.

„Elektromobilių maratonas nėra įprastos lenktynės. Maratono tikslas – skatinti žmonių domėjimąsi ir bendradarbiavimą. Nuotolinio valdymo mašinos yra labai populiarios vaikų tarpe, bet kuomet žmogus pamato elektromobilį važiuojanti gatvėje, labai nustemba matydamas neįprastą vaizdą. Į mobiliuosius telefonus anksčiau buvo toks pat požiūris, tačiau šiais laikais neįsivaizduojame savo gyvenimo be jų“, – teigė lenktynių organizatorius, Monako garbės konsulas Estijoje Jüri Tamm.

1 KOMENTARAS
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Pareigūnai ieško dviejų „melomanų“, nesusimokėjusių už prekę

Naujosios dainos vaizdo klipe I. Zasimauskaitė įveikia dvi didžiausias savo baimes

Pagerbti į pagalbą skubėję ir gyvybes gelbėję kauniečiai

Vasario 16-ąją Kaune - nemokamas viešasis transportas

Ateinantį antradienį debatuose susigrums visi septyni kandidatai į Kauno merus

V. P. Andriukaitis apsisprendė: trečią kartą sieks prezidento posto

Virpa miesto centre esantys pastatai: įnirtingai griūva kadaise populiaraus statinio sienos

Kaune sulaikyti heroino platintojai

Naujus autobusus kauniečiai galės išbandyti nemokamai – laukia neįprastos pramogos

Gyventojų protestas prie savivaldybės – nepritaria planuojamoms statyboms (papildyta)