Elektromobilių maratonas aplankė Kauną

Kaunas.lt nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Ketvirtadienį Estijos sostinėje Taline startavę tarptautinio elektromobilių maratono „Talinas – Monte Karlo 2012″ dalyviai šį šeštadienį pasiekė Kauno Rotušės aikštę. Čia buvo kraunamos elektromobilių baterijos.

Talino Rotušės aikštėje prasidėjęs ir iki Monako princo rūmų aikštės besitęsiantis maratonas per dešimt dienų kirs dešimties valstybių sienas ir aplankys 29 miestus. Tarp jų yra du Lietuvos miestai – Kaunas ir Panevėžys.

Visi elektromobilių maratono dalyviai iš Kauno išvyko ankstų sekmadienio rytą. Tarp jų yra ir miesto meras A. Kupčinskas, vairuosiantis bendrovės „Elinta“ perdarytą elektromobilį „Toyota Aygo“. Kitu elektromobiliu „Mitsubishi i-MiEV“ važiuoja vicemeras Stanislovas Buškevičius. Kartu su jais vieną elektromobilių maratono ruožą įveiks ir Tarybos narys Rytis Šatkauskas bei Kauno miesto ceremonmeisteris Kęstutis Ignatavičius su elektromobiliu „Nissan Leaf“.

„Elektromobilių maratonas nėra įprastos lenktynės. Maratono tikslas – skatinti žmonių domėjimąsi ir bendradarbiavimą. Nuotolinio valdymo mašinos yra labai populiarios vaikų tarpe, bet kuomet žmogus pamato elektromobilį važiuojanti gatvėje, labai nustemba matydamas neįprastą vaizdą. Į mobiliuosius telefonus anksčiau buvo toks pat požiūris, tačiau šiais laikais neįsivaizduojame savo gyvenimo be jų“, – teigė lenktynių organizatorius, Monako garbės konsulas Estijoje Jüri Tamm.

1 KOMENTARAS
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Skaitytojai: rekonstruotoje „Megoje“ krenta lubos?

Pakaunės krašte žavūs miesteliai ir nepakartojamas gamtos grožis

Šilumą kol kas teks pamiršti: šalnos darysis vis įžūlesnės

Kelininkai Kaune asfaltą kloja tiesiai į balą (video)

K. Brazauskienė atsivėrė: papasakojo apie onkologinę ligą, gyvenimą be velionio vyro ir vienatvę

B. Brazdžionio archyvas parduodamas už 2,5 mln. JAV dolerių

Liberalų sąjudis Kaune išsirinko naują pirmininkę

Savanoriai tvarkėsi net 10 Kauno vietų aplink Nerį ir Nemuną

Per trisdešimt metų pirmąkart legaliai atverta „Britanikos“ apžvalgos aikštelė

Uždarytas dešimtmečius Kaune veikęs naktinis baras: ėjo atsisveikinti su gėlėmis ir ašaromis