S. Dariaus ir S. Girėno aerodrome vyks „Agrofestivalis“

NAUJAUSIOS ŽINIOS

Vasaros pradžiai bei Tėvo dienai paminėti visus kviečia renginys „Agrofestivalis“, kuris vyks birželio 2 d., Kauno S. Dariaus ir S. Girėno aerodrome. Šia šeimų švente organizatoriai tikisi sukviesti ūkininkus bei visus, kurie dėkingi ūkininkui už duoną, pieną ir kitą su šiluma užaugintą maistą.

„Organizuojant renginį svarbu pačiam „būti užsivedusiam“, tikėti, kad tu darai gerą darbą, ir užsibrėžti tikslą – bet kokiu atveju realizuoti mintį ir nenuvilti žmonių. Esame labai dėkingi Lietuvos Ūkininkų Sąjungai, kurie pirmi pasitikėjo, palaikė, įkvėpė ir padrąsino susidūrus su sunkumais,“ – šypsosi viena iš renginio organizatorių. Organizatorė tiki, kad renginys, vienijantis visos Lietuvos ūkininkus ir jų šeimas turi egzistuoti. „Tai lyg padėka už kantrybę laukiant gerų orų, už nuoširdų darbą, ištikimybę savo kraštui ir už su šiluma puoselėjamą ūkį. Labai džiugu dar neįvykus renginiui gauti iš ūkininkų padėkas už idėją, paskatinimus nesustoti ir pažadus atvykti. Tikimės, kad sulauksime svečių iš visos Lietuvos, kurie galės smagiai kartu praleisti laiką Tėvo dienos savaitgalį“ – neslepia entuziazmo ji.

Renginio programa svečius džiugins visos dienos metu – nuo 10 iki 22 val. Jau nuo pat ryto šventės dalyviai bus kviečiami pasivaržyti įvairiose rungtyse ir laimėti šaunius prizus. Vidurdienį stipriausieji galės mesti iššūkį tituluotam stipriausiam pasaulio žmogui Žydrūnui Savickui ir išbandyti savo jėgas tempdami traktorių. Šeimų estafetės stebins ne tik originaliomis užduotimis, bet ir netradiciniu inventoriumi. Žiūrovams nuostabą kels, o visus turinčius traktorininko pažymėjimą kvies pademonstruoti įgūdžius traktorių varžybų programa – figūrinis važiavimas ir lenktynės. Vakare bus kepama didžiulė kiaušinienė, kurios pakaks pasivaišinti kiekvienam svečiui. Ramiai sėdėti neleis ir pajudėti kvies grupė „Jonis“, o Merūnas bei Vaida Genytė sodriais balsais privers po kūną bėgioti šiurpuliukams. Renginį vainikuos muzikinis RC lėktuvo aviamodelio pasirodymas.

0 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Sinoptikai įspėja: naktį – stiprus vėjas, kai kurie keliai bus slidūs

Skandalingoji kauniečio R. Alijevo byla: kaltinamasis išteisintas, tačiau pagrindinė mįslė – neįminta

Elektronine bankininkyste pasipiktinusi kaunietė: kaip viską suspėti senjorui?

Šeštadienį Rotušės aikštė pakvipo „Maltiečių“ sriuba: siekiama gražaus tikslo

D. Grybauskaitė Kaune oficialiai pradėjo devintąją „Knygų Kalėdų“ akciją

Londone gyvenantis virtuvės šefas kuria ypatingus desertus Kaune

V. Landsbergis kviečia partijas diskutuoti dėl pirmalaikių rinkimų skelbimo

Kauno klinikose pirmą kartą Lietuvoje atlikta operacija išgelbėjo penkiametės gyvybę

Kaune penktadienį sužibo dar viena eglutė

Savaitgalį orai nedžiugins: numatomi niūrūs ir su krituliais