Dviratininką partrenkęs vairuotojas pabėgo, įtarimai krenta ant policininko

"Kas vyksta Kaune" archyvo nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Vakar apie 19.20 val. Marijampolės apskr. VPK Šakių r. policijos komisariato budėtojai buvo gavo pranešimą, kad kelio Kaunas-Zapyškis-Šakiai 56,445 kilometre, Valiulių k. ribose, Šakių r., įvykusio eismo įvykio metu buvo sužalotas dviratininkas, kuris po eismo įvykio, greitos medicininės pagalbos automobiliu, nugabentas į Šakių ligoninę. Dviratininką sužalojęs asmuo nenustatytos markės automobiliu pasišalino. Nukentėjęs nepilnametis J. Š. (gimęs 1997 m.) sunkiai sužeistas, jis išvežtas į Kauno klinikas.

Nors iš pradžių dėl įvykio prisiimti atsakomybę ir kaltę bandė kitas asmuo, policijos pareigūnams pavyko nustatyti, kad eismo įvykyje dalyvavo ir dviratininką galimai sužalojo ne tarnybos metu neuniformuotas Marijampolės apskr. VPK Šakių r. policijos komisariato Patrulių būrio vadas V. D. (gimęs 1957 m. ). Nustatyta, kad eismo įvykyje dalyvavęs automobilis priklauso jo dukrai.

Įtariamojo V. D. vieta iki šiol nežinoma, šiuo metu atliekami intensyvūs paieškos veiksmai.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas, į Šakius išvyko policijos generalinio komisaro pavaduotojas Renatas Požėla. Jeigu pasitvirtins, kad eismo įvykio kaltininkas – pareigūnas, jis bus atleistas iš tarnybos, jam gresia baudžiamoji atsakomybė.

ATNAUJINTA 2012.05.28 11:40

Informuojame, kad policija jau sulaikė sekmadienio pavakarę nepilnametį dviratininką galimai sužalojusį Marijampolės apskr. VPK Šakių r. policijos komisariato Patrulių būrio vadą V. D.

Įtariamasis sulaikytas dviem paroms. Atlikus pirminius ikiteisminio tyrimo veiksmus, bus sprendžiamas klausimas dėl jo suėmimo.

Siekiant objektyvumo, ikiteisminį tyrimą iš Šakių r. policijos komisariato perėmė Marijampolės aps. vyriausiasis policijos komisariatas, tyrimą kuruoja Kauno apygardos prokuratūra.

Įvykio aplinkybės toliau tiriamos.

12 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Nuo šiol kauniečiai galės mėgautis desertais, apsupti meno kūrinių

Į koncertą pateko ne visi: teko stebėti pro langus ar laukti eilėse

Bankas įspėja: romantiškų pažinčių internete kaina gali siekti tūkstančius eurų

Specialybė, kurios mokosi jau darželyje: ar greitai jai samdysime paauglius?

Dar vienos kauniečių krepšinio pažibos: Karalienės taurę laimėjo „Aistės-LSMU“

V. Landsbergis dabartinę valdžią prilygino vaikų darželiui

Dainavoje kaip po karo – duobėse užstringa bene kiekvienas gyventojas

Triuškinamas „Žalgirio“ laimėjimas nutiesė kelią į KMT finalą

V. Landsbergis: „Nepamirškime, nepraraskime ir nepražūsime“

Kauniečiai užplūdo gatves – mėgaujasi saulės šiluma