Į Kauną kviečia profesionali vasaros krepšinio treniruočių stovykla | Kas vyksta Kaune

Į Kauną kviečia profesionali vasaros krepšinio treniruočių stovykla

SXC nuotr.

Liepos 1 — rugpjūčio 2 dienomis Kaune vyks tarptautinė krepšinio stovykla 18-25 metų aukšto meistriškumo krepšininkams. Stovykloje sportininkais rūpinsis gerai žinomi krepšinio, fizinio rengimo, mitybos specialistai. Stovykla vyks visą mėnesį, tačiau krepšininkai gali patys spręsti, kiek laiko joje dalyvaus. Stovykloje bus galima treniruotis 10, 20 arba 30 dienų.

„Vasara yra toks metas, kai į rinktines nepatekę krepšininkai gali skirti daugiau dėmesio individualioms savybėms gerinti. Sunkus darbas vasaros stovykloje padės geriau pasirengti naujam sezonui ir suteiks daugiau galimybių prieš naują sezoną sėkmingai pasirodyti klubų peržiūrose, — sakė vienas stovyklos rengėjų, Lietuvos krepšinio federacijos vykdomasis direktorius Paulius Motiejūnas. — Mūsų stovykloje gali dalyvauti krepšininkai ne tik iš Lietuvos, bet ir iš viso pasaulio. Jau dabar jaučiame didelį susidomėjimą stovykla, apie galimybę į ją atsiųsti ne po vieną žaidėją teiraujasi ir įvairūs klubai, ir agentai. Domisi ir pavieniai krepšininkai.“

Stovyklos dalyviai gyvens 4 žvaigždučių viešbutyje Kauno centre, treniruosis Kauno „Žalgirio“, Sabonio krepšinio centro ir Lietuvos kūno kultūros akademijos bazėse. Registracija į stovyklą vyks iki birželio 15 dienos.

Daugiau apie stovyklą galite sužinoti specialioje prezentacijoje čia.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA