Pasitikime pėsčiųjų žygio „eXtreme 2 x 100 km 2012“ dalyvius Rotušės aikštėje

NAUJAUSIOS ŽINIOS

Šiandien, gegužės 21 d. baigėme oficialią registraciją internetu į šių metų “eXtreme”. Viso užsiregistravo ~160 dalyvių! Dabar jau tik laukiame starto mokesčio pavedimų iš užsiregistravusių, o jei dar kažkas apsispręsite sudalyvauti viename ar kitame etape – esate laukiami starto vietose 05.24 d. Kaune arba 05.26 d. Jurbarke.

Taip pat kviečiame visus miestiečius ir miesto svečius, ištvermingiausiųjų Lietuvos žygeivių draugus ir artimuosius, bei visus kitus apsilankyti gegužės 24 d. nuo 8.00 val Karo muziejaus sodelyje Kaune arba 26 d. parke prie turizmo informacijos centro Jurbarke ir pabendrauti su Pėsčiųjų žygių asociacijos nariais bei visais žygeiviais, išlydėti juos į kelią ar palydėti pirmus 20 km diplomui, susipažinimui!

Taip pat kviečiame apsilankyti 25 d. ~8-12 val Jurbarke, finišo vietoje prie TIC, arba 27 d. ~8-12 val prie Kauno rotušės ir sutikti žygio dalyvius, įveikusius 100 ar net 200 km pėsčiomis, nugalėjusiems karštį ir šaltį, nuovargį ir visus psichologinius “negaliu”, “galbūt nesugebėsiu” ir t.t. Liesis šampanas, džiaugsmo ir skausmo ašaros, euforija pasiekus tokį tolimą finišą. Tą BŪTINA pamatyti!

DSC_0027

DSC_0713

DSC_0760

0 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Apvogtų automobilių savininkams sužibo viltis – pareigūnai kviečia atsiliepti

Kėdainių krematoriumą valdanti įmonė ruošiasi plėtrai

Rekordinis skaičius dviratininkų Kaune „nupiešė“ Lietuvos kontūrą

Išaiškėjo visi pretedentai į prezidentus – jų 15

Kaune eismą paralyžiuoja avarijos – prireikė ir medikų pagalbos (papildyta)

V. Matijošaitis apsisprendė – pasirinko Kauną (papildyta)

Kauno mero darbo kabinete – skubi spaudos konferencija (tiesioginė transliacija)

Prezidento rinkimai pasipildė dar vienu kandidatu

Greičio matuokliai išjungti, bet vairuotojų keliuose laukia „nežymėtos staigmenos“

LRT tyrimas atskleidė, kad Lampėdžio draustinyje prasidėję tvarkymo darbai gali būti susiję su V. Matijošaičiui priklausančio verslo planais