Kaune šią vasarą veiks trys oficialūs paplūdimiai

NAUJAUSIOS ŽINIOS

Šiandien, gegužės 23 d., paaiškės, kuri įmonė šią vasarą prižiūrės miesto paplūdimius. Kauno miesto savivaldybės skelbtą konkursą laimėjusi įmonė iki birželio 1 d. turės tinkamai paruošti tris oficialius miesto paplūdimius – Lampėdžių ir du prie Kauno marių.

Nors įšilus orams kauniečiai jau spėjo atidaryti šių metų maudimosi ir saulės vonių sezoną, paplūdimiai dar nepritaikyti vasariškoms pramogoms. Kol kas vandenyje nepritvirtinti plūdurai, nesutvarkytos persirengimo kabinos, nešienaujama.

Pasirašiusi sutartį įmonė dar turės paplūdimio teritorijoje išvalyti vandens telkinių dugną, išpurenti smėlį, pastatyti šiukšlių dėžes, pasirūpinti, kad šiukšlės būtų išvežamos kasdien. Šiuo metu švara paplūdimiuose rūpinasi UAB „Kauno švara“ darbininkai.

„Kaip visada kiekviename paplūdime budės po du gelbėtojus ir po vieną mediką. Jau pernai Lampėdžių paplūdimyje veikė mobili pirtelė. Tikimės, kad šią vasarą pirtimi pasimėgauti galės ir Kauno marių paplūdimiuose poilsiaujantys kauniečiai. Paplūdimius prižiūrėsianti įmonė pati turės pasukti galvą, kokias pramogas pasiūlyti žmonėms“, – pasakojo Miesto tvarkymo skyriaus vyriausiasis specialistas Šarūnas Rudys.

Tradiciškai poilsiautojai paplūdimiuose galės išsinuomoti valtis ir vandens dviračius, pažaisti tinklinį. Kiekviename paplūdimyje bus įrengti stendai, kuriame kauniečiai ras informaciją apie oro ir vandens temperatūrą, vandens kokybės tyrimų rezultatus, paplūdimyje teikiamas paslaugas.

Pasak specialisto, sutartyje numatoma, kad savivaldybė teiks įmonei užsakymus atsižvelgdama į paslaugos poreikį ir apmokėdama už kiekvieną paslaugą atskirai. Be to, bus laikomasi ir higienos normų reikalavimų.

„Jeigu šienavimo darbus galime užsakyti įvertindami situaciją, tai vandens telkinio dugnas turi būti valomas du kartus per savaitę, o šiukšlės išvežamos kasdien“, – teigė Š. Rudys.

Ar įmonė tinkamai atlieka darbus, prižiūrės Miesto tvarkymo skyriaus specialistai. Pastebėjus, kad paslaugų kokybė prasta, per nustatytą laiką įmonė galės ištaisyti klaidas, tačiau jeigu nebus atsižvelgta į perspėjimą, gali būti skirta 300 litų bauda.

Šiemet iš miesto biudžeto paplūdimių priežiūrai skirta 150 tūkst. litų.

7 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Apvogtų automobilių savininkams sužibo viltis – pareigūnai kviečia atsiliepti

Kėdainių krematoriumą valdanti įmonė ruošiasi plėtrai

Rekordinis skaičius dviratininkų Kaune „nupiešė“ Lietuvos kontūrą

Išaiškėjo visi pretedentai į prezidentus – jų 15

Kaune eismą paralyžiuoja avarijos – prireikė ir medikų pagalbos (papildyta)

V. Matijošaitis apsisprendė – pasirinko Kauną (papildyta)

Kauno mero darbo kabinete – skubi spaudos konferencija (tiesioginė transliacija)

Prezidento rinkimai pasipildė dar vienu kandidatu

Greičio matuokliai išjungti, bet vairuotojų keliuose laukia „nežymėtos staigmenos“

LRT tyrimas atskleidė, kad Lampėdžio draustinyje prasidėję tvarkymo darbai gali būti susiję su V. Matijošaičiui priklausančio verslo planais