Kaune toliau remontuojamos duobės

NAUJAUSIOS ŽINIOS
Kauno miesto gatvėse visą gegužės mėnesį vyksta intensyvūs duobių tvarkymo darbai. Šią savaitę didžiausias dėmesys skiriamas Krėvės, Taikos prospektų esančių duobių lopymui. Taip pat duobių tvarkymo darbai vyksta Studentų g., Saulės g., Pašilės g., Vaidoto g., Piliakalnio g., H.O.Minkovskių g., Karaliaus Mindaugo pr. Kaip skelbia savivaldybė, miesto tvarkymo skyriaus specialistai nuolat prižiūri, kaip rangovai tvarko miesto gatves, bendrauja su darbų vykdytojais ir prižiūrėtojais. Pasak jų, kelininkai raginami esant geram orui nedelsti ir išasfaltuoti išfrezuotas duobes, jog subjurus orui, jos nekeltų avarinių situacijų bei papildomų rūpesčių vairuotojams.

Šiuo metu kelius tvarko net trys bendrovės: „Kauno keliai“, „Kamesta“ ir „Fegda“ Atliktus darbus prižiūri ir vertina „Laboratorinių tyrimų bandymo centras“.

Praeitą savaitę buvo tvarkomas miesto centrinėje dalyje išsidėsčiusios K.Ožeškienės g. ir K.Donelaičio g. Kelininkai taip pat užlygino duobes, esančias Pramonės pr., Savanorių pr., Veiverių g., Birštono g. ir Gimnazijos g. Remonto darbai baigti ir Jonavos g., Šv. Gertrūdos, Šauklių g., Draugystės g., dalis Technikos g.

Kaip teigė Miesto tvarkymo skyriaus atstovai, pagrindinis tikslas yra sutvarkyti kuo daugiau vientisų atkarpų centrinėje miesto dalyje. Išpjovus ir sutvarkius vientisą atkarpą, tokios gatvės dalis tarnauja ilgiau, joje neatsiranda įtrūkimų, kuriuose reikia tvarkyti nepraėjus nei metams po remonto darbų.

Artimiausiu metu Miesto tvarkymo skyrius planuoja suorganizuoti susitikimą su kelininkais, aptarti atliekamų darbų kokybę bei pasiūlyti, kai kurias gatves tvarkyti ir šeštadieniais, kuomet eismas nėra intensyvus ir remonto darbai galėtų būti atliekami greičiau.

5 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kaune koncertu ant vandens atidaryta viena moderniausių irklavimo bazių Europoje

Vietoje legendinės Kauno spaustuvės atidarytas multifunkcinis verslo parkas

Pastebimi teigiami migracijos pokyčiai: emigravo dvigubai mažiau

Netikėta diskusija internete – „šaltekai“ ar „šaltibai“?

Už dujų balionų pakeitimą daugiabučiuose valstybė žada sumokėti iki 600 eurų

Kauniečiai naktiniame turguje gali pirmieji pasidžiaugti šviežiausiomis ūkininkų gėrybėmis

K. Maksvytis „Žalgirio“ netreniruos – specialisto į Kauną neišleido Rusijos klubas

M. K. Čiurlionio muziejus turi nuolatinį vadovą

Aukščiausiasis Teismas nusprendė: E. Kručinskienė lieka išteisinta dėl smurto prieš vaiką byloje

„Kaunas 2022“ organizatoriams - skaudi žinia iš M. Žilinsko dailės galerijos