Kaune toliau remontuojamos duobės

NAUJAUSIOS ŽINIOS
Kauno miesto gatvėse visą gegužės mėnesį vyksta intensyvūs duobių tvarkymo darbai. Šią savaitę didžiausias dėmesys skiriamas Krėvės, Taikos prospektų esančių duobių lopymui. Taip pat duobių tvarkymo darbai vyksta Studentų g., Saulės g., Pašilės g., Vaidoto g., Piliakalnio g., H.O.Minkovskių g., Karaliaus Mindaugo pr. Kaip skelbia savivaldybė, miesto tvarkymo skyriaus specialistai nuolat prižiūri, kaip rangovai tvarko miesto gatves, bendrauja su darbų vykdytojais ir prižiūrėtojais. Pasak jų, kelininkai raginami esant geram orui nedelsti ir išasfaltuoti išfrezuotas duobes, jog subjurus orui, jos nekeltų avarinių situacijų bei papildomų rūpesčių vairuotojams.

Šiuo metu kelius tvarko net trys bendrovės: „Kauno keliai“, „Kamesta“ ir „Fegda“ Atliktus darbus prižiūri ir vertina „Laboratorinių tyrimų bandymo centras“.

Praeitą savaitę buvo tvarkomas miesto centrinėje dalyje išsidėsčiusios K.Ožeškienės g. ir K.Donelaičio g. Kelininkai taip pat užlygino duobes, esančias Pramonės pr., Savanorių pr., Veiverių g., Birštono g. ir Gimnazijos g. Remonto darbai baigti ir Jonavos g., Šv. Gertrūdos, Šauklių g., Draugystės g., dalis Technikos g.

Kaip teigė Miesto tvarkymo skyriaus atstovai, pagrindinis tikslas yra sutvarkyti kuo daugiau vientisų atkarpų centrinėje miesto dalyje. Išpjovus ir sutvarkius vientisą atkarpą, tokios gatvės dalis tarnauja ilgiau, joje neatsiranda įtrūkimų, kuriuose reikia tvarkyti nepraėjus nei metams po remonto darbų.

Artimiausiu metu Miesto tvarkymo skyrius planuoja suorganizuoti susitikimą su kelininkais, aptarti atliekamų darbų kokybę bei pasiūlyti, kai kurias gatves tvarkyti ir šeštadieniais, kuomet eismas nėra intensyvus ir remonto darbai galėtų būti atliekami greičiau.

5 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Pareigūnai ieško dviejų „melomanų“, nesusimokėjusių už prekę

Naujosios dainos vaizdo klipe I. Zasimauskaitė įveikia dvi didžiausias savo baimes

Pagerbti į pagalbą skubėję ir gyvybes gelbėję kauniečiai

Vasario 16-ąją Kaune - nemokamas viešasis transportas

Ateinantį antradienį debatuose susigrums visi septyni kandidatai į Kauno merus

V. P. Andriukaitis apsisprendė: trečią kartą sieks prezidento posto

Virpa miesto centre esantys pastatai: įnirtingai griūva kadaise populiaraus statinio sienos

Kaune sulaikyti heroino platintojai

Naujus autobusus kauniečiai galės išbandyti nemokamai – laukia neįprastos pramogos

Gyventojų protestas prie savivaldybės – nepritaria planuojamoms statyboms (papildyta)