Vyriausybė patvirtino finansavimą Panemunės tilto rekonstrukcijos darbų pradžiai, tiltas uždaromas birželį

NAUJAUSIOS ŽINIOS

Atsižvelgdama į šalies savivaldybių ir Susisiekimo ministerijos siūlymus, šį ketvirtadienį Vyriausybė paskirstė rezervines Kelių priežiūros ir plėtros programos finansavimo lėšas – iš viso 40,9 mln. litų. 4,7 mln. litų skirti šiuo metu pradedamiems Panemunės tilto rekonstrukcijos darbams finansuoti.

Rezervinėmis Kelių priežiūros ir plėtros programos finansavimo lėšomis bus finansuojama 80 visoje šalyje vykdomų projektų. Didžiausia šios programos lėšų dalis skirta Panemunės tilto rekonstrukcijai. Darbų pradžiai iš Kauno miesto biudžeto buvo skirti 600 tūkst. litų, kuriuos pavyko sutaupyti atliekant Rokų viaduko rekonstrukciją.

Šios savaitės pradžioje tilto apačioje ir prieigose pradėti paruošiamieji tilto rekonstrukcijos darbai. Pėsčiųjų ir automobilių eismas tiltu bus sustabdytas birželio 4 d., kuomet bus pradėti asfalto dangos, šaligatvių ir šviestuvų ardymo darbai.

Uždarius tiltą, pagrindiniai transporto srautai bus nukreipiami per Piliakalnio g. ir Jiesios tiltą. Taip pat keisis ir vietinio susisiekimo maršrutų autobusų ir maršrutinių taksi eismas, bus papildomai organizuojami autobusų maršrutai. Apie visus pakitusius vietinio susisiekimo maršrutų autobusų ir maršrutinių taksi tvarkaraščius ir trasas miestiečiai bus papildomai informuoti žiniasklaidos priemonėse bei svetainėje www.kvt.lt .

Kauno miesto savivaldybė šių metų sausio 2 d. su AB „Kauno tiltai“ pasirašė Panemunės tilto statybos darbų rangos sutartį. Bendra projekto vertė siekia beveik 103 mln. Lt.

Techniniame projekte numatyta, jog naujasis Panemunės tiltas bus išplatintas iki keturių eismo juostų. Dabartinė perdanga bus išardyta, o ant rekonstruotų atramų bus įrengta nauja. Numatomas tilto plotis – 20,8 metro, ilgis – 273 metrai.

0 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Liepsnos Žemuosiuose Šančiuose pasiglemžė žmogaus gyvybę

Ramučiuose pradėta ilgai laukta kultūros centro pastato rekonstrukcija

Kaune nustačius įvežtinį koronaviruso židinį, miesto poliklinika griežtina tvarką

Koronaviruso protrūkis Kaune: patvirtinta 14 naujų atvejų (papildyta)

Eismo įvykis netoli „Urmo“: automobilis atsidūrė žiede

„Žalgiris“ stiprinasi NBA patirties turinčiu Europos čempionu

Po tragiškos pareigūno žūties atliktas auditas atskleidė policijos komisariato spragas

Judrią Kauno gatvę vairuotojai aplenkti turės visą mėnesį

Tarp tvirtų Kauno senamiesčio mūro sienų slypi lietuviškos virtuvės paslaptys

Žaibišką vagystę įvykdęs kaunietis per plauką nepaspruko nuo pareigūnų