Vyriausybė patvirtino finansavimą Panemunės tilto rekonstrukcijos darbų pradžiai, tiltas uždaromas birželį

NAUJAUSIOS ŽINIOS

Atsižvelgdama į šalies savivaldybių ir Susisiekimo ministerijos siūlymus, šį ketvirtadienį Vyriausybė paskirstė rezervines Kelių priežiūros ir plėtros programos finansavimo lėšas – iš viso 40,9 mln. litų. 4,7 mln. litų skirti šiuo metu pradedamiems Panemunės tilto rekonstrukcijos darbams finansuoti.

Rezervinėmis Kelių priežiūros ir plėtros programos finansavimo lėšomis bus finansuojama 80 visoje šalyje vykdomų projektų. Didžiausia šios programos lėšų dalis skirta Panemunės tilto rekonstrukcijai. Darbų pradžiai iš Kauno miesto biudžeto buvo skirti 600 tūkst. litų, kuriuos pavyko sutaupyti atliekant Rokų viaduko rekonstrukciją.

Šios savaitės pradžioje tilto apačioje ir prieigose pradėti paruošiamieji tilto rekonstrukcijos darbai. Pėsčiųjų ir automobilių eismas tiltu bus sustabdytas birželio 4 d., kuomet bus pradėti asfalto dangos, šaligatvių ir šviestuvų ardymo darbai.

Uždarius tiltą, pagrindiniai transporto srautai bus nukreipiami per Piliakalnio g. ir Jiesios tiltą. Taip pat keisis ir vietinio susisiekimo maršrutų autobusų ir maršrutinių taksi eismas, bus papildomai organizuojami autobusų maršrutai. Apie visus pakitusius vietinio susisiekimo maršrutų autobusų ir maršrutinių taksi tvarkaraščius ir trasas miestiečiai bus papildomai informuoti žiniasklaidos priemonėse bei svetainėje www.kvt.lt .

Kauno miesto savivaldybė šių metų sausio 2 d. su AB „Kauno tiltai“ pasirašė Panemunės tilto statybos darbų rangos sutartį. Bendra projekto vertė siekia beveik 103 mln. Lt.

Techniniame projekte numatyta, jog naujasis Panemunės tiltas bus išplatintas iki keturių eismo juostų. Dabartinė perdanga bus išardyta, o ant rekonstruotų atramų bus įrengta nauja. Numatomas tilto plotis – 20,8 metro, ilgis – 273 metrai.

0 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Tradicinėse šv. Roko futbolo rungtynėse – netikėtas rezultatas

Dėl spūsčių automagistralėse reikėtų keiksnoti ne tik kelininkus

Liepą – rekordinis imigracijos mėnuo, ekspertai perspėja dėl iššūkių

Šeštadienio vėlų vakarą rastas sprogmuo Baltų prospekte

Sekmadienį du eismo įvykiai per kelias minutes – prireikė medikų pagalbos

Norinčiųjų tapti kunigais vis mažėja

Iš emigracijos grįžę jonaviečiai kepa ypatingus šakočius ir siunčia žinutę užsienio lietuviams

Lietuviškas kaimas, kuriame žmonės plaukioja jachtomis

Vasarą Kaune baigs naujas scenos menų festivalis „ConTempo“

Kauno „Akropolio“ laisvalaikio zona pasikeitė neatpažįstamai (foto)