Kauno prieigose policija aptiko pilstuko fabrikėlį

NAUJAUSIOS ŽINIOS

Policijos nuotr.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Nusikaltimų tyrimo valdybos Ekonominių nusikaltimų tyrimo skyriaus (toliau – Kauno apskr. VPK NTV ENTS) pareigūnai, tikrindami turėtą informaciją ir vykdydami kovą su spirito platinimo verslu užsiimančiais asmenimis, 2012-05-10 atliko sankcionuotą kratą Kauno r., Lapių sen., Masteikių k., pas pil. D. R., gim. 1975.

Kratos metu šio asmens gyvenamojoje vietoje, naujos statybos name, rasta, kaip įtariama, spirito gaminimo įranga, kuria iš langų ploviklio panaudojant savos gamybos filtravimo mechanizmus buvo išgaunamas spiritas. Namo antrame aukšte, vonios kambario patalpoje, rausvos spalvos langų ploviklis buvo supilamas į statinę ir per sienoje išvestas gumines žarnas sava eiga tekėdavo į namo pirmame aukšte esančią patalpą, kur patekdavo į filtravimo mechanizmą, o iš ten skystis, įgavęs skaidrią spalvą, subėgdavo į jau išplautus tuos pačius langų ploviklio plastmasinius bakelius. Po filtracijos skystis įgaudavo spiritui būdingą skaidrią spalvą ir aštrų alkoholio kvapą.

Manoma, kad po tokios langų ploviklio filtracijos šis skystis būdavo perduodamas nelegaliems prekybos „taškams“, kur atskiestas su vandeniu būdavo pardavinėjamas kaip „pilstukas“.

Iš viso per kratą policijos pareigūnai rado ir paėmė apie 120 litrų dar neišfiltruoto skysčio ir apie 350 litrų jau per filtrus praleisto skysčio, kaip įtariama spirito. Šio skysčio tikslus stiprumas bus nustatytas po ekspertizės.

Pil. D. R., kuris jau prieš keletą metų teistas už spirito laikymą dideliais kiekiais, neneigė, kad iš langų ploviklio gamino spirtą. Jis po apklausos paleistas.

0 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Pareigūnai ieško dviejų „melomanų“, nesusimokėjusių už prekę

Naujosios dainos vaizdo klipe I. Zasimauskaitė įveikia dvi didžiausias savo baimes

Pagerbti į pagalbą skubėję ir gyvybes gelbėję kauniečiai

Vasario 16-ąją Kaune - nemokamas viešasis transportas

Ateinantį antradienį debatuose susigrums visi septyni kandidatai į Kauno merus

V. P. Andriukaitis apsisprendė: trečią kartą sieks prezidento posto

Virpa miesto centre esantys pastatai: įnirtingai griūva kadaise populiaraus statinio sienos

Kaune sulaikyti heroino platintojai

Naujus autobusus kauniečiai galės išbandyti nemokamai – laukia neįprastos pramogos

Gyventojų protestas prie savivaldybės – nepritaria planuojamoms statyboms (papildyta)