Kauno prieigose policija aptiko pilstuko fabrikėlį

NAUJAUSIOS ŽINIOS

Policijos nuotr.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Nusikaltimų tyrimo valdybos Ekonominių nusikaltimų tyrimo skyriaus (toliau – Kauno apskr. VPK NTV ENTS) pareigūnai, tikrindami turėtą informaciją ir vykdydami kovą su spirito platinimo verslu užsiimančiais asmenimis, 2012-05-10 atliko sankcionuotą kratą Kauno r., Lapių sen., Masteikių k., pas pil. D. R., gim. 1975.

Kratos metu šio asmens gyvenamojoje vietoje, naujos statybos name, rasta, kaip įtariama, spirito gaminimo įranga, kuria iš langų ploviklio panaudojant savos gamybos filtravimo mechanizmus buvo išgaunamas spiritas. Namo antrame aukšte, vonios kambario patalpoje, rausvos spalvos langų ploviklis buvo supilamas į statinę ir per sienoje išvestas gumines žarnas sava eiga tekėdavo į namo pirmame aukšte esančią patalpą, kur patekdavo į filtravimo mechanizmą, o iš ten skystis, įgavęs skaidrią spalvą, subėgdavo į jau išplautus tuos pačius langų ploviklio plastmasinius bakelius. Po filtracijos skystis įgaudavo spiritui būdingą skaidrią spalvą ir aštrų alkoholio kvapą.

Manoma, kad po tokios langų ploviklio filtracijos šis skystis būdavo perduodamas nelegaliems prekybos „taškams“, kur atskiestas su vandeniu būdavo pardavinėjamas kaip „pilstukas“.

Iš viso per kratą policijos pareigūnai rado ir paėmė apie 120 litrų dar neišfiltruoto skysčio ir apie 350 litrų jau per filtrus praleisto skysčio, kaip įtariama spirito. Šio skysčio tikslus stiprumas bus nustatytas po ekspertizės.

Pil. D. R., kuris jau prieš keletą metų teistas už spirito laikymą dideliais kiekiais, neneigė, kad iš langų ploviklio gamino spirtą. Jis po apklausos paleistas.

0 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Policija sugavo per Kauną kosminiu greičiu skriejusį jaunuolį

Vaiko teisių gynėjai Kaune ieško būdo dirbti išvien su katalikų bažnyčia

Netikėta meno ir prekybos sąjunga: jaunieji menininkai įsiveržė į Kauno turgų

Mirė Kaune gimęs garsus aktorius R. Karvelis

Fiksuoja skaitytojai: iškylai pasirinko itin keistą vietą

Kauno policija prašo padėti surasti asmenį, pasisavinusi prekes iš maisto prekių parduotuvės

KTU „Santakos“ slėnyje apsilankęs Indijos viceprezidentas V. Naidu Lietuvoje įžvelgia stiprų technologinį potencialą

Prisistatė nauja Respublikinės Kauno ligoninės vadovė

Vasariškas pirmadienis baigsis su trenksmu: per Kauną slinks audros debesys

Lenktynių trasoje „Nemuno žiedas“ - jaunimui skirta stovykla