Kelių ereliai siautėja – pėstieji taip pat nesisaugo – Kas vyksta Kaune

Kelių ereliai siautėja – pėstieji taip pat nesisaugo

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno rajono policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl kelių transporto eismo saugumo ar transporto priemonių eksploatavimo taisyklių pažeidimo. 2012-05-11 22.50 val., tamsiu paros metu, Kauno r., kelio Vilnius–Kaunas–Klaipėda 94 km, automobilis AUDI 80, vairuojamas E. K. (gim. 1991 m.), partrenkė ir mirtinai sužalojo į kelią išėjusį R. V. (gim. 1976 m.), vilkintį tamsius drabužius be šviesą atspindinčių elementų.

2012-05-12 apie 19.10 val. Kaune, K. Baršausko g. nuo A. ir J. Gravrogkų g. M. Riomerio g. link, automobiliu MAZDA važiavo neblaivus A. K. (gim. 1958 m.)., kuris ties namu Nr. 80 parbloškė ir sužalojo per nereguliuojamą pėsčiųjų perėją iš kairės pusės pagal automobilio važiavimo kryptį ėjusią pėsčiąją V. M. (gim. 1962 m.), kuri dėl patirtų sužalojimų greitosios medicininės pagalbos automobiliu pristatyta į gydymo įstaigą. V. M. 2012-05-13 21.20 val. mirė. Pėsčioji su pavadėliu vedėsi mišrūnų veislės šunį, kuris eismo įvykio metu mirtinai sužalotas, negyvo šuns kūnas nugabentas į gyvūnų globos ir kontrolės tarnybą NUARAS. Vairuotojas sulaikytas, uždarytas į areštinę. Kauno apskrities vyriausiajame policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl kelių transporto eismo saugumo ar transporto priemonių eksploatavimo taisyklių pažeidimo.

2012-05-13 13.40 val. Jonavos r., ties Pašilių k., automobilis FORD GALAXY, vairuojamas R. B. (gim. 1970 m.) nuvažiavo nuo kelio į pakelės griovį ir apvirto. Eismo įvykio metu žuvo automobilio keleivis D. B. (gim. 1969 m.) bei sužalotas vairuotojas, kuris dėl patirtų sužalojimų paguldytas į gydymo įstaigą. Pirminiais duomenimis, galimai nebuvo pasirinktas saugus greitis ir posūkyje vairuotojas nesuvaldė automobilio. Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Jonavos rajono policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl kelių transporto eismo saugumo ar transporto priemonių eksploatavimo taisyklių pažeidimo.

2012-05-14 9.27 val. Kauno rajone, kelio Kaunas–Jurbarkas–Šilutė–Klaipėda 15,500 km, pil. A. B. (gim. 1958 m.), vairuodamas krovininį automobilį MAN 26.322 ir važiuodamas Jurbarko kryptimi, nesuvaldė automobilio, išvažiavo į priešpriešinę eismo juostą ir susidūrė su priešpriešai atvažiuojančiu lengvuoju automobiliu MAZDA 626, vairuojamu pil. Ž. P. (gim. 1966 m.). Įvykio metu apgadintos abi transporto priemonės bei sužaloti automobilio MAZDA 626 vairuotojas Ž. P. ir keleivė R. P. (gim. 1971 m.), kurie dėl patirtų sužalojimų pristatyti į gydymo įstaigą.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno rajono policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl kelių transporto eismo saugumo ar transporto priemonių eksploatavimo taisyklių pažeidimo.

Kauno policija primena: Vairuotojai būkite atidūs kelyje, pasirinkite saugų greitį, vairuokite atsargiai – išsaugokime gyvybes. Taip pat pareigūnai primena, kad pėsčiasis, eidamas neapšviestu kelkraščiu (važiuojamosios dalies kraštu) tamsiuoju paros metu arba esant blogam matomumui, privalo neštis šviečiantį žibintą arba vilkėti ryškiaspalvę liemenę su šviesą atspindinčiais elementais, arba būti prie drabužių prisisegęs kitiems eismo dalyviams matomoje vietoje atšvaitą.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
Rodyti Daugiau ⟶
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA