Naujos vasaros kryptys ir planuojamas rekordinis Kauno oro uosto sezonas – Kas vyksta Kaune

Naujos vasaros kryptys ir planuojamas rekordinis Kauno oro uosto sezonas

Aviakompanija „Ryanair” šį antradienį pradeda skrydžius iš Kauno į saulėtosios Ispanijos kurortą – Palmą de Maljorką. Skrydžiai vyks du kartus per savaitę – antradieniais ir šeštadieniais.Šiuo metu iš Kauno aviakompanija „Ryanair” siūlo tiesioginius skrydžius į 20 Europos oro uostų, tarp jų – ir šešis vasaros skrydžius į Alikantę, Rodą, Kosą, Palmą de Maljorką, Kiprą ir Maltą.

Tuo tarpu Kauno oro uostas patvirtino vasaros sezono tvarkaraštį. Jame numatytos 23 kryptys, iš jų 7 kryptys –vasaros atostogų maršrutai. Kauno oro uosto vasaros skrydžių sezonas prasidės kovo 25 dieną.

Vasaros tvarkaraštyje išlieka populiariausios kryptys į Didžiąją Britaniją, Airiją, Vokietiją, Rusijos sostinę Maskvą, kurias papildo jau žinomi ir pamėgti – Alikantės, Koso ir Rodo, nauji – Palmą de Maljorkos, Kipro ir Maltos vasaros atostogų maršrutai bei dar nepažinto Reikjaviko kryptis. Skrydžių dažnis nesikeičia, išskyrus Maskvos, į kurią lėktuvas kils kasdien.

„Ateinantis vasaros sezonas Kauno oro uostui bus rekordinis. Skrydžius vykdys keturios aviakompanijos, o tvarkaraštis bus intensyviausias per visą oro uosto istoriją – per savaitę numatyti net 76 skrydžiai. Tad šią vasarą keliautojai turės didžiausią pasirinkimo galimybę ir net keletą populiariausių Europos vasaros maršrutų“, – sakė Kauno oro uosto komercijos vadovė Jūratė Baltrušaitytė.Vasaros sezono maršrutų tvarkaraštyje numatyti skrydžiai į Palmą de Maljorką, Maltą, Kiprą, Dubliną, Londoną (Stanstedą, Getviką, Lutoną), Liverpulį, Lydsą Bradfordą, Rygą, Frankfurtą Haną, Birmingemą, Briuselį, Bristolį, Oslą, Tamperę, Stokholmą, Edinburgą, Alikantę, Rodą, Kosą, Maskvą ir Reikjaviką.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
Rodyti Daugiau ⟶
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA