Už automobilių stovėjimą kai kuriose vietose bus galima atsiskaityti banko kortelėmis

NAUJAUSIOS ŽINIOS

Šią vasarą Kauno mieste atsiras galimybė už automobilių stovėjimą apmokestintose gatvėse bei aikštelėse atsiskaityti banko kortelėmis.

Šiuo metu vairuotojai už laikiną automobilių stovėjimą apmokestintose miesto teritorijose gali atsiskaityti grynaisiais pinigais, specialia elektronine kortele arba trumpąja žinute. Nuo šios vasaros sumokėti rinkliavą už automobilių stovėjimą kauniečiai ir miesto svečiai galės ir banko kortele.

„Derybos su bankais pavyko, vairuotojai jau vasaros pradžioje galės už automobilių stovėjimą atsiskaityti banko kortelėmis. Teliko įsigyti reikiamą įrangą ir paruošti sistemą. Nuomotis įrangą iš bankų yra labai brangu. Mes planuojame įrangą įsigyti patys ir visą sumą išmokėti per ketverius metus“, – teigė VšĮ „Automobilių stovėjimo aikštelės“ direktoriaus Saulius Taškūnas.

Šios naujos paslaugos reikalingumu neabejojo ir Kauno miesto tarybos narys Vygandas Gudėnas. Pasak jo, ši nauja apmokėjimo forma bus labai patogi miestiečiams ir iš užsienio atvykstantiems miesto svečiams, kuriems nebereikės keistis valiutos.

„Atvykstantiems iš svečių šalių turistams tai bus patrauklus ir patogus atsiskaitymo būdas, ypač miesto centre ir teritorijose netoli viešbučių. Norint atsiskaityti už automobilio stovėjimą banko kortele tereikės surinkti savo kortelės slaptažodį. Ši procedūra visiškai nesiskirs nuo tos, kurią kasdien atliekame prekybos centruose ar kitose vietose, kuriose yra galimybė atsiskaityti banko kortelėmis“, – pasakojo V.Gudėnas.

Už automobilių stovėjimą atsiskaitant banko kortelėmis, rinkliavos dydis vairuotojams liks toks pat – tarpininkavimo mokestį apmokės VšĮ „Automobilių stovėjimo aikštelės“.

12 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

B kategoriją turintiems vairuotojams siūloma be vargo gauti motociklo „teises“

Jonavos gatvėje greitoji rūpinosi narkotines medžiagas vartojusiu asmeniu

Kauno parke - vaizdas kaip po karo

Kauniečiai nusivylę: kas nutiko „Bolt“ paspirtukams?

Kauniečių mėgstamame gamtos kampelyje - nemokamas koncertas

Kaune vyko draugiškas policijos reidas: apdovanojo pavyzdingiausius

Kauno klinikose - unikalios Lietuvoje operacijos

Aiškėja galutinis Laisvės alėjos rekonstrukcijos terminas: dar teks pakentėti

N. Venckienės sūnus – apie mamą: tyliai ir ramiai tikrai niekas jos nenuteis

Prie Trijų mergelių tilto sugužėjo policija ir kariuomenė