Už automobilių stovėjimą kai kuriose vietose bus galima atsiskaityti banko kortelėmis

NAUJAUSIOS ŽINIOS

Šią vasarą Kauno mieste atsiras galimybė už automobilių stovėjimą apmokestintose gatvėse bei aikštelėse atsiskaityti banko kortelėmis.

Šiuo metu vairuotojai už laikiną automobilių stovėjimą apmokestintose miesto teritorijose gali atsiskaityti grynaisiais pinigais, specialia elektronine kortele arba trumpąja žinute. Nuo šios vasaros sumokėti rinkliavą už automobilių stovėjimą kauniečiai ir miesto svečiai galės ir banko kortele.

„Derybos su bankais pavyko, vairuotojai jau vasaros pradžioje galės už automobilių stovėjimą atsiskaityti banko kortelėmis. Teliko įsigyti reikiamą įrangą ir paruošti sistemą. Nuomotis įrangą iš bankų yra labai brangu. Mes planuojame įrangą įsigyti patys ir visą sumą išmokėti per ketverius metus“, – teigė VšĮ „Automobilių stovėjimo aikštelės“ direktoriaus Saulius Taškūnas.

Šios naujos paslaugos reikalingumu neabejojo ir Kauno miesto tarybos narys Vygandas Gudėnas. Pasak jo, ši nauja apmokėjimo forma bus labai patogi miestiečiams ir iš užsienio atvykstantiems miesto svečiams, kuriems nebereikės keistis valiutos.

„Atvykstantiems iš svečių šalių turistams tai bus patrauklus ir patogus atsiskaitymo būdas, ypač miesto centre ir teritorijose netoli viešbučių. Norint atsiskaityti už automobilio stovėjimą banko kortele tereikės surinkti savo kortelės slaptažodį. Ši procedūra visiškai nesiskirs nuo tos, kurią kasdien atliekame prekybos centruose ar kitose vietose, kuriose yra galimybė atsiskaityti banko kortelėmis“, – pasakojo V.Gudėnas.

Už automobilių stovėjimą atsiskaitant banko kortelėmis, rinkliavos dydis vairuotojams liks toks pat – tarpininkavimo mokestį apmokės VšĮ „Automobilių stovėjimo aikštelės“.

12 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Atvira liepsna dega „Kėdainių grūdų“ sandėlys (foto, video)

Kauno apylinkės teismas priėmė sprendimą dėl D. Dimavičiaus smurto prieš žmoną

Sunkūs laikai atėjo ir už maistą nesusimokėjo: pareigūnai prašo pagalbos

Pradedamas naujas tyrimas: kauniečius kvies pasitikrinti greitaisiais testais

Susidūrimas netoli VI forto žiedo: dėl sužalojimų vyras pristatytas į gydymo įstaigą

„Valstiečių“ taryba patvirtino: rinkimų sąrašą ves premjeras S. Skvernelis

Buvusio Kauno klinikų paciento dėka išgelbėtas ligonis Šveicarijoje

Teismas Kauno darželių įkainių nenagrinės – bylą nutraukė

R. Karbauskis savo vienmandatę atiduoda „Vieningam Kaunui“

Mįslinga vagystė Kauno „Akropolyje“: iš kirpyklos pagrobęs šunį, įkaite paėmė ir moterį