Atskleidė gudrybes, kaip greičiau apsipirkti parduotuvėje

R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Maisto produktų bei kitų prekių pirkimas – neišvengiamas. Vieniems tai yra tikras malonumas, o kitiems – visiška kančia, tačiau dauguma pirkėjų sutinka – norisi sugaišti kuo mažiau laiko. Ekspertai dalinasi patarimais, kaip parduotuvėje apsipirkti greičiau.

Sekite informacines nuorodas

Jeigu esate įpratę apsipirkti vienoje ir toje pačioje parduotuvėje, ko gero, jau puikiai žinote jos išplanavimą ir klaidžioti nebereikia tarp lentynų, ieškant reikiamų ir mėgstamų produktų. Prekių paieška parduotuvėse pirkėjams palengvinama informacinėmis nuorodomis.

Naudokitės savitarnos kasomis

„Šiuo metu savitarnos kasos yra įrengtos ir didžiųjų, ir mažesniųjų Lietuvos miestų ir miestelių parduotuvėse. Tai yra vienas iš labiausiai pasiteisinusių būdų, kuris gerokai sutrumpina apsipirkimo procesą. Pirkėjai, kurie yra išbandę savitarnos kasas prie jų sugrįžta nuolat, o dar neįpratusius jomis naudotis, apmoko mūsų darbuotojai. Savitarnos kasų populiarumas auga“, – didžiausio šalyje prekybos tinklo „Maxima“ operacijų vadovė Irtautė Ščerbavičienė. Atsiskaitymą prie savitarnos kasų pagreitina ir bekontakčių mokėjimo kortelių naudojimas, priduria ji.

Pasak ekspertų, parduotuvėse bekontaktėmis mokėjimo kortelėmis už pirkinius, kurių kaina siekia iki 25 eurų, atsiskaito beveik kas penktas pirkėjas.

Pirkinius ant kasos konvejerio nedėkite atsitiktine eile

Minėto prekybos tinklo operacijų vadovės teigimu, dėliojant pirkinius ant kasos stalo konvejerio, rekomenduojama juos sudėti tokia tvarka, kaip jie bus dedami į pirkinių maišelį.

„Visų pirma, ant kasos stalo sudėliokite sunkesnius pirkinius – jie guls į maišelio dugną, o tuomet lengvesnius ir trapesnius produktus, kurie bus maišelio viršuje. Tokiu būdu galėsite iškart kasininkui nuskenavus prekes juos susidėti į maišelį ir sugaišite dar mažiau laiko atsiskaitant“, – pataria I. Ščerbavičienė.

Būkite pasiruošę atsiskaityti

Atsiskaitymą paspartinsite, jeigu prie kasos būsite iš anksto pasiruošę atsiskaityti už pirkinius – turėsite išsitraukę piniginę ar mokėjimo kortelę. Taip pat atsiskaitymo procesą pagreitinsite, jeigu nuolaidų kortelę per mokėjimo kortelių skaitytuvą perbrauksite patys, sako ekspertė.

9 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Ryt į Kauną atvyksiantis Šventasis Tėvas susitiko su minia jo laukiančių jaunuolių (papildytas)

Mišių aukojime popiežiui Pranciškui talkins Kauno arkivyskupas metropolitas

Po remonto suspindusi bažnyčia taps prieglobsčiu šimtams į Kauną atvykstančių kunigų

Į Kauną atvykstantį popiežių pasveikins didžiulis ženklas

Eismo įvykis Ž. Šančiuose: automobiliai kaip reikiant apgadinti

Pirmasis Kauno užsienio investuotojų bendruomenės susitikimas: leis su iššūkiais susidoroti greičiau

Pirmasis popiežiaus žodis Lietuvoje: ragina lietuvius tapti „tiltu tarp Rytų ir Vakarų Europos“

P. Jankūnas prieš pirmąsias sezono varžybas: bet kas gali nugalėti bet ką, tad turime būti pasiruošę

Rytoj į Kauną atvyksiantis popiežius šiandien keičiasi dovanomis su prezidente (papildyta)

Sekmadienį mišias Santakoje aukosiantis popiežius jau Lietuvoje (papildyta)