Č. Radzinausko tiltu automobiliai vėl lekia su vėjeliu

R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Nuo Akademijos važiuojantys automobiliai Česlovo Radzinausko tiltu vėl važiuoja kaip įprasta, spūsčių čia kaip nebuvę. Kauniečiai dalijasi, kad belaukiant Kaune popiežiaus Pranciškaus vėl atidarytos abi eismo juostos – tiesa, atokvėpis bus neilgas.

Dar savaitės pradžioje „Kas vyksta Kaune“ publikuotame straipsnyje Lietuvos automobilių kelių direkcijos Tarptautinių ryšių ir komunikacijos skyriaus patarėjas Saulius Jansonas patikino, kad popiežiaus vizito dieną, kai Kaune laukiama didelio transporto srauto, naujai suremontuota juosta bus atidaryta, o senoji nebus uždaroma, kad eismas galėtų vykti abiem kryptimis.

Tiesa, palengvėjimo kauniečiai sulaukė gera savaite anksčiau – socialiniuose tinkluose jie teigė, kad trečiadienio vakarą buvo asfaltuojama antra eismo juosta, o ketvirtadienio rytą darbininkai jau ardė užtvaras ir nukreipiančias gaireles. Šiuo metu srautas A5 keliu nuo Akademijos juda be jokių trikdžių.

Be to, kaip diskutuota antradienį vykusiame Kauno savivaldybės Eismo saugumo komisijos posėdyje, rugsėjo 22-23 d., kai atvyks popiežius, planuojama pralaidumą tiltu dar padidinti sukantiems dešinėn į Užnemunės gatvę atidarant trečią juostą.

S. Jansonas anksčiau „Kas vyksta Kaune“ minėjo, kad nuo rugsėjo 24 d. darbai ant Č. Radzinausko tilto bus atnaujinami ir tęsiami kitoje eismo juostoje. Čia tvarkomos tilto deformacinės siūlės – remonto metu išpjaunamos gilios ertmės, kuriose yra keičiami statinio konstrukcijos elementai. Darbai turėtų būti baigti spalio pirmoje pusėje.

4 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Šaltis trečiadienio naktį stingdys be gailesčio

Dešimtmetis vlogeris iš Kauno prisipažįsta, kad mokytis tikybos buvo neįdomu (video)

Kaunietė R. Bogušienė atkirto ministerijai: čia keroja korupcija ir yra klaidinami žmonės

Užsienio investuotojai tempo nemažina: šalia Kauno atidarytas logistikos centras už 20 mln. eurų

Aliarmas Šančiuose: prie „Pūko“ radijo stoties sukiojosi policijos ir greitosios ekipažai

Vilijampolėje įvyko sprogimas, pritraukęs gausias tarnybų pajėgas

Naujas siūlymas Seime – prošvaistė į pigesnius maisto produktus?

Viltis nuteistiesiems iki gyvos galvos – tartasi dėl naujo įstatymo

Rado priežastį, kodėl Kaune dingsta elektra – kalti vagys

Pareigūnai aiškinasi, kas neatsispyrė svetimoje piniginėje buvusiai apvaliai sumelei