Ar jums yra 18 metų?

Informacija gali daryti neigiamą poveikį nepilnamečiams

Taip Ne

Kalniečių parke užfiksuota sekso scena: daro tai prie pat žmonių

NAUJAUSIOS ŽINIOS

Trečiadienio pavakarę „Kas vyksta Kaune“ skaitytojas užfiksavo begėdišką vaizdą atnaujintame Kalniečių parke. Porelė, kaip įtaria kaunietis, neblaivių asmenų tiesiog tarp krūmokšnių mėgavosi kūniškais malonumais.

„Kalniečių parke benamiai taip įsidrąsino, kad dienos metu užsiima seksu prie pat vaikų žaidimų aikštelės, netoli „Iki“ parduotuvės. Ten ne tik mylisi, bet ir gamtinius reikalus atlieka…“ – pasibjaurėjimo meilės guoliu, išviete ir, galbūt, namais viename neslėpė skaitytojas.

Jo atsiųstame vaizdo įraše pro guolio „duris“ matyti, kaip du žmonės susirangę vidury tankių krūmų. Aplink mėtosi šiukšlės ir įvairūs skudurai – akivaizdu, kad žmonės šiame kampelyje lankosi ne pirmą kartą.

Viešoje vietoje įrengtuose purvinuose „apartamentuose“ pora tikrai nenuobodžiauja. Judesiai ir apnuogintos kūno dalys čia išduoda vykstant lytinį aktą.

Netoli meilės guolio, atrodo, vyksta puota / Skaitytojo nuotr.

Tuo tarpu netoliese, medžių paunksmėje, surengtas kuo puikiausias piknikas. Panašu, kad ant žolės padėtas alkoholis, o bent vienas šventės dalyvis pučia į akį. Galbūt saldžioji porelė intymiam aktui nusprendė atsitraukti nuo draugų, bet nuo miestiečių akių nepasislėpė.

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad vasarą į kauniečių akiratį papuolė kita nepadori situacija. Liepos antroje pusėje poilsiautojai ant Palangos tilto pastebėjo save tenkinantį vyriškį.

Kurorto policija tą kartą ėmėsi tirti šį viešosios tvarkos pažeidimą – pradėta administracinio nusižengimo teisena, buvo nustatinėjama savo įnagį visų akivaizdoje išvertusio vyro tapatybė.

Ant Palangos tilto arba Kalniečių parke užfiksuoti veiksmai, priklausomai nuo rimties pažeidimo sunkumo, gali užtraukti administracinę arba baudžiamąją atsakomybę. Jų atlikėjams grėstų bauda nuo 30 iki 140 eurų, sunkesniais atvejais – viešieji darbai, laisvės apribojimas, areštas arba laisvės atėmimas.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

112 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

Šaltis trečiadienio naktį stingdys be gailesčio

Dešimtmetis vlogeris iš Kauno prisipažįsta, kad mokytis tikybos buvo neįdomu (video)

Kaunietė R. Bogušienė atkirto ministerijai: čia keroja korupcija ir yra klaidinami žmonės

Užsienio investuotojai tempo nemažina: šalia Kauno atidarytas logistikos centras už 20 mln. eurų

Aliarmas Šančiuose: prie „Pūko“ radijo stoties sukiojosi policijos ir greitosios ekipažai

Vilijampolėje įvyko sprogimas, pritraukęs gausias tarnybų pajėgas

Naujas siūlymas Seime – prošvaistė į pigesnius maisto produktus?

Viltis nuteistiesiems iki gyvos galvos – tartasi dėl naujo įstatymo

Rado priežastį, kodėl Kaune dingsta elektra – kalti vagys

Pareigūnai aiškinasi, kas neatsispyrė svetimoje piniginėje buvusiai apvaliai sumelei