Kaune atidaryta viena geriausių biliardinių Europoje

Organizatorių nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

„Ar matei, kokia biliardinė atsidarė pas Jus, Lietuvoje?“ – tokių klausimų pasakojo sulaukę ne vienas emigracijoje gyvenančių lietuvių biliardo mėgėjų iš užsieniečių. Šimtai biliardo entuziastų visame pasaulyje savo socialiniuose tinkluose dalinosi naujos „Arena Billiards“ Kaune, Savanorių pr. 363, duris atvėrusios biliardinės vaizdais. Keletas geriausių pasaulio žaidėjų taip pat pasidalino su savo fanais žinia apie naują traukos tašką Lietuvoje.

Išskirtinumas – biliardo stalai ir interjeras

Kaune duris atvėrusi biliardinė yra viena iš vos kelių Europoje veikiančių biliardo klubų, kurios tiek inventorius, tiek ir interjeras – gerokai aukštesnio lygio nei įprastuose biliardo klubuose.

„Vieninteliai Baltijos šalyse galime pasiūlyti lankytojams turnyrinius stalus „Rasson Victory II+“, būtent tokius, ant kurių vyksta didžioji dalis pagrindinių pasaulinio lygio turnyrų“, – pasakojo klubo vadovas Vytautas Žebrauskas – „Gal tik kelios biliardinės visoje Europoje turi panašaus lygio inventorių. Tikriems biliardo gurmanams skirta ir po vieną 12 pėdų rusiškos piramidės bei snukerio stalą. Pastarasis į „Arena Billiards“ atkeliavo iš turnyro, kurio finale žaidė snukerio legendos A. Carter ir K. Wilson“.

Du aukštai – dvi skirtingos nuotaikos

Dviejuose klubo aukštuose vyrauja skirtinga atmosfera. Pirmąjame aukšte įrengta klasikinė biliardinė, kur dominuoja medis, oda, įrengtas klasikinio stiliaus baras, siūloma įvairių virtuvių patiekalų, kurie gaminami greta veikiančioje „Arena Pizza“.

Tai vieta, kur jaukiai praleisite vakarą su draugais, šeima ar bendradarbiais. Rengiami ir mini turnyrai įmonėms. Be biliardo taip pat galima pažaisti smiginį ar stalo futbolą.

Antrojo aukšto interjeras yra modernus ir jo tema – profesionalus biliardas. Tačiau nereikia mantyti, kad čia žaisti ant profesionalių stalų gali tik šio sporto atstovai, nes galimybė suteikiama kiekvienam to norinčiam.

„Tai kaip krepšinio mėgėjui turėti galimybę pamėtyti į krepšį „Žalgirio“ arenoje, – juokauja klubo atstovai.

Savo malonumui atėję pažaisti žmonės nepaliekami vieni prie stalų, prie jų prieina profesionalūs biliardo instruktoriai, pamoko biliardo pagrindų. Greitu laiku veiklą pradės ir biliardo akademija, į kurią jau registruojami norintys išmokti ar tobulinti žaidimo įgūdžius žmonės. Renkama ir vaikų bei jaunimo grupė. Biliardo akademijos siekis per keletą metų išauginti bent keletą jaunų europinio lygio pulo žvaigždžių.

„Arena Billiards“ klubo atstovų tikslai ambicingi : „Mes tikime, kad ši vieta jau visai netolimoje ateityje taps Lietuvos biliardo centru“ – šypsosi vyrai.

Antra vertus, tai nebus uždaras klubas, o netgi atvirkščiai – bus siekiama sudominti biliardu kiek galima daugiau žmonių. Tikimąsi, kad biliardinė daugeliui žmonių padės naujai arba dar kartą pamėgti biliardą, tad kiekvieną antradienį čia bus rengiami pradedančiųjų turnyrai ir pamokos, kurių metu profesionalai mokys žaidimo pagrindų.

Visą rugsėjį šie turnyrai bus nemokami, todėl laukiamas kiekvienas norintis išmokti šio įdomaus žaidimo ir išbandyti savo jėgas ant biliardo stalo.

„Arena Billiards“ klubas įsikūręs Kaune, Savanorių pr.363, o visas naujienas sekti galite socialiniame tinkle „Facebook“-  čia.

793 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Šaltis trečiadienio naktį stingdys be gailesčio

Dešimtmetis vlogeris iš Kauno prisipažįsta, kad mokytis tikybos buvo neįdomu (video)

Kaunietė R. Bogušienė atkirto ministerijai: čia keroja korupcija ir yra klaidinami žmonės

Užsienio investuotojai tempo nemažina: šalia Kauno atidarytas logistikos centras už 20 mln. eurų

Aliarmas Šančiuose: prie „Pūko“ radijo stoties sukiojosi policijos ir greitosios ekipažai

Vilijampolėje įvyko sprogimas, pritraukęs gausias tarnybų pajėgas

Naujas siūlymas Seime – prošvaistė į pigesnius maisto produktus?

Viltis nuteistiesiems iki gyvos galvos – tartasi dėl naujo įstatymo

Rado priežastį, kodėl Kaune dingsta elektra – kalti vagys

Pareigūnai aiškinasi, kas neatsispyrė svetimoje piniginėje buvusiai apvaliai sumelei