Kauniečiams pristatytas atnaujintas Dainavos parkas

Stopkadras
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kauno miesto savivaldybė savo „Facebook“ paskyroje pasidalijo vaizdo įrašu, kuriame nupasakojami ir demonstruojami pirmąjį atnaujintą Kauno parką aplankę pokyčiai. Jau šeštadienio vakarą prasidėję Dainavos parko atidarymo renginiai pagreitį įgaus rytoj.

Nenuostabu, kad pristatančiuoju savivaldybės vaizdo įraše tampa Kauno valdantiesiems atstovaujantis visuomeninės organizacijos „Vieningas Kaunas“ direktorius Andrius Palionis.

Visgi Kauno savivaldybės tarybos narys su jam patikėta užduotimi tvarkosi visai gerai – apeidamas sutvarkytą parką, A. Palionis aprodo čia išdygusias rekreacines erdves, skirtas ir jaunam, ir vyresniam.

Nepraleisdamas progos kauniečiams priminti apie ilgametę miesto žaliųjų zonų stagnaciją, „Vieningo Kauno“ direktorius taip pat pristato sutvarkytą teritorijos infrastruktūrą ir kviečia sudalyvauti parko atidarymo šventėje.

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad rekonstruojant parką buvo pakeista apšvietimo sistema, atnaujintas tvenkinys bei sumontuotas pėsčiųjų tiltelis, įrengtos vaikų žaidimo ir sporto aikštelės, išretinti krūmai, sutvarkyti šabakštynai, pastatyti nauji suoliukai ir išklota trinkelių danga.

Šiandien prasidėjęs „Romuvos“ kinu po atviru dangumi, Dainavos parko atidarymo renginys šurmuliuos visą sekmadienį. Pilną jo programą rasite čia. Informaciją apie kitą savaitgalį vyksiančią Kalniečių parko atidarymo šventę galite peržvelgti čia.

127 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Vilijampolėje įvyko sprogimas, pritraukęs gausias tarnybų pajėgas

Naujas siūlymas Seime – prošvaistė į pigesnius maisto produktus?

Viltis nuteistiesiems iki gyvos galvos – tartasi dėl naujo įstatymo

Rado priežastį, kodėl Kaune dingsta elektra – kalti vagys

Pareigūnai aiškinasi, kas neatsispyrė svetimoje piniginėje buvusiems pinigams

Akibrokštas investuoti į kiemo tvarkymą besiruošiantiems gyventojams: paliko su problema

Savivaldybės unikalus video: Kaunas pasipuošė nauju dviračių taku (papildyta)

Fiksuoja skaitytojas: su tokia „akcija“ smarkiai nesutaupysite

Šimtai kauniečių penktadienį šturmuos gatves - prasideda kova dėl 2000 eurų

Geriausia šalies buriuotoja dalyvaus regatoje Kauno mariose: savo šalyje šiemet plauks vienintelį kartą