Nekasdienė proga – kaunietis vairuotoju dirba vienoje įmonėje jau pusę amžiaus

Organizatorių nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Sigitas Sakalauskas į Kauno autobusų stotį ketvirtadienį vakare užsuko ne kaip paprastas vairuotojas. Jo laukė kolegos su gėlėmis ir sveikinimais.

Sigitas minėjo labai nekasdienišką progą – jis jau 50 metų dirba vairuotoju vienoje įmonėje. Vairuotojas Sigitas, darbą „Kautroje“ pradėjęs 1968 metais rugpjūčio 15 dieną, pasakoja apie tai, kaip keitėsi darbas per pastarąjį pusę amžiaus.

„Kai pagalvoji viskas labai pasikeitė. Ir autobusai, ir eismas, ir patys keleiviai. Jei anksčiau vairavau senus LAZ ar „Ikarus“ autobusus, tai dabar tenka naujus, modernius autobusus. Kondicionieriai, internetai, saugumo technika. Daug lengviau. Eismo sąlygos, be abejo, sudėtingesnės, juk prieš 50 metų automobilių buvo mažiau. Keleiviai, manau, tapo reiklesni – gali pasirinkti, su kuo vyks. Dabar ir dviratį norintis gali pasivežti, ir žmonės su negalia gali keliauti paprastai. Anksčiau to nebuvo, – pasakojo 50 metų „Kautroje“ vairuotoju išdirbęs Sigitas.

Nors ir garbaus amžiaus Sigitas rūpinasi savo sveikata – anksčiau į darbą nuolatos eidavo pėsčiomis. Kolegos vairuotoją išskiria kaip mylintį ir besirūpinantį autobusais.

„Sigitas visuomet pasižymėjo meile technikai, labai rūpindavosi autobusais. Net būna ateina per laisvą dieną savanoriškai išlydėti porininką į kelią. Sigitą vertiname pagal jo atsidavimą darbui, profesionalumą ir rūpestingumą. O ne pagal metus“, – pasakojo „Kautros“ eismo tarnybos vadovas Alvydas Periokas.

36 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kauniečiai praneša apie parduodamus sėdimus bilietus į popiežiaus mišias

Buvusi LSMU studentė apkaltino dėstytojus seksualiniu priekabiavimu

Popiežiaus vizito metu Kauno senamiesčio gyventojams - jokių išimčių

Kauno verslininkai mikliai pasinaudojo popiežiaus vardu

Susidūrus sunkvežimiui su troleibusu, vienoje pagrindinių Kauno sankryžų stoja eismas

Kur popiežiaus Pranciškaus viešnagės Kaune metu bus V. Matijošaitis?

Policija ieško Kaune dingusio vienuolikmečio

Biudžeto pristatyme „Ryto“ atstovai mėtė akmenis į „Žalgirio“ ir Kauno savivaldybės daržą

Stebėkite 8 valandų portalo „Kas vyksta Kaune“ tiesioginę transliaciją „Kaunas pasitinka Popiežių“

Susitikimo su popiežiumi dieną oras Kaune nedžiugins