Stambi tarptautinė bendrovė įsigijo Kauno degalines prižiūrėjusią įmonę

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Andriaus Janukonio ir dar dviejų asmenų valdomo koncerno „Icor“ kontroliuojama pastatų priežiūros grupė „City Service“ iš Arvydo, Arvydo ir Virginijos Palaimų šeimos įsigijo Kauno degalinių techninio aptarnavimo ir statybos įmonę „Unitechna“.

„City Service“ per Varšuvos vertybinių popierių biržą pranešė, kad jos antrinė įmonė „City Service Engineering“ sandorį baigė rugpjūčio 9 dieną. Jo vertė neskelbiama. Konkurencijos taryba leidimą šiai operacijai suteikė birželį.

„City Service“ teigimu, sandoriu siekiama plėsti specializuotų pastatų, pavyzdžiui, degalinių valdymo paslaugas verslo klientams. „Iki šiol įmonė neteikė tokių paslaugų“, – bendrovės pranešime sako „City Service Engineering“ direktorius Tomas Sujeta.

„Unitechna“ teikia kuro degalinių techninio aptarnavimo paslaugas, platina degalinių įrangą, taip pat jas stato. Bendrovė savo interneto svetainėje teigia esanti oficiali didžiausios kuro kolonėlių gamintojos „Wayne“ atstovė Lietuvoje, Baltarusijoje, Karaliaučiuje, Latvijoje ir Ukrainoje.

Praėjusiais metais „Unitechna“ gavo 5,9 mln. eurų pajamų (56,6 proc. daugiau nei 2016 metais) ir uždirbo 496,9 tūkst. eurų grynojo pelno (3,6 karto daugiau).

„Icor“ vienija apie 70 įmonių, tarp jų nekilnojamojo turto priežiūros grupę „City Service“, pramonės ir energetikos projektų grupę „Axis Industries“, nekilnojamojo turto bendrovę „Realco“ ir naftos ir jos produktų prekybos įmonę „Oilead“.

100 proc. „Icor“ akcijų valdo holdingo ir investicijų bendrovė „Lag&d“, o ją – Andriaus Janukonio, Gintauto Jaugielavičiaus ir Lino Samuolio kontroliuojama Estijos bendrovė „Global Energy Consulting“.patvirtintų asociacijos nuostatų ir kartu kurti bei įgyvendinti sektoriaus savireguliacijos iniciatyvas.

5 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.

Naujausios žinios

Kauniečiai praneša apie parduodamus sėdimus bilietus į popiežiaus mišias

Buvusi LSMU studentė apkaltino dėstytojus seksualiniu priekabiavimu

Popiežiaus vizito metu Kauno senamiesčio gyventojams - jokių išimčių

Kauno verslininkai mikliai pasinaudojo popiežiaus vardu

Susidūrus sunkvežimiui su troleibusu, vienoje pagrindinių Kauno sankryžų stoja eismas

Kur popiežiaus Pranciškaus viešnagės Kaune metu bus V. Matijošaitis?

Policija ieško Kaune dingusio vienuolikmečio

Biudžeto pristatyme „Ryto“ atstovai mėtė akmenis į „Žalgirio“ ir Kauno savivaldybės daržą

Stebėkite 8 valandų portalo „Kas vyksta Kaune“ tiesioginę transliaciją „Kaunas pasitinka Popiežių“

Susitikimo su popiežiumi dieną oras Kaune nedžiugins